Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom egy csok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom egy csok erejéig, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

biztos szakitani fog velem :(

és már 2éve járunk lassan...

nektek volt már ilyen ? és mit tettetek?


2009. máj. 2. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

"ha kiderül nyugodtan tagadj a végsőkig,hacsak nem látta az egész város:),én is voltam az életem során így.ennyi belefér hidd el,nem nagy bűn"


úristen hogy létezhetnek ilyen gerinctelen férgek??

2009. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

18:51-es vagyok.

Utolsó válaszoló:

Teljesen egyetértek Veled,ha ezt teszi a kedves a Kérdező,tényleg az lesz a vége h szakítanak,ha megtudja a srác.DE ha elmondod Neki,nem biztos.Gondolj bele,hogy szeret és már 2éve nagyon jól kijöttök egymással.Azt az egy csókot meg lehet bocsátani,de ha nem mondod el Neki azt már nem...Jó dühös lesz a srác és nem akar majd egy ideig találkozni Veled,de ha végig gondolja,lehet,hogy ad még egy esélyt Neked.

Mi van,ha azt gondolja,hogy rendes ez a lány,vette a bátorságot és elmondta az igazat,ezért adok Neki még esélyt.DE ha nem mondod el,nincs meg ez az esélyed,hogy megbocsát.


Gondolj bele fordított esetbe Te mit tennél?Minek örülnél jobban,ha elmondja az igazat,vagy ha a megcsaláson kívül hazudik is???

2009. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
El ne mond neki. O hany csokot osztogathat ,aszt hiszed szuksege lesz a te engedejedre?Amit nem tud az nem faj,Magaddal rendezd le eszt a dolgot hiszen itt nem tortent semmi."Egy csok es mas semmi."Nyugodt lehetsz ha o hetegik nem figyelt read a figyelmet massal toltotte le.O meg fogja gyonni neked ?
2009. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

19:36-osnak:


Nem értem, hol jött volna le, hogy kedves kérdezőt is megcsalta volna a pasija. Egyébként sem lehet úgy hozzáállni egy párkapcsolathoz, hogy "a párom is egész biztos csal engem". Aki ennyire paranoiás, annak nem való párkapcsolat, de főleg ne akarjon másokat is ok nélkül bizalmatlanná tenni.


(19:07-es voltam.)

2009. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom sok helyen hallottam már, hogy lehet valaki ennyire gyerekes? Hogy ha szemét akkot most visszakapja! Vagy ez csak szerintem gyerekesség? Megérdemled ha szakít veled. Ha neked nem volt jó vele, akkor miért nem beszélted meg vele? Vagy miért nem szakítottál vele? Akkor aztán csókolózhatnál. De ez... Hogy ha ő is akkor én is! Ez nagy okosság... Lealacsonyodsz a szintjére, ha valóban olyan sokáig ok nélkül nem törődött veled? Bár el tudom képzelni, hogy lehet vol rá oka (pl baárnőm azért csalta meg a barátját, mert az érettségi miatt nem tudott vele foglalkozni)... De most jobb lett valami, hogy ilyen okosan és éretten visszadtad neki?
2009. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Szia, szerintem ne mondd el neki, viszont ígérd meg magadnak, hogy több ilyen nem lesz. Koncentrálj innentől a saját boldogságotokra, indulj tiszta lappal. Magadnak bocsáss meg, ez a lényeg! Kár lenne emiatt szakítanotok vagy akár hetekig mosolyszünetet tartani. Végy egy nagy levegőt, bánd meg őszintén magadban, amit tettél, de kérlek, ne mondd el neki! Felesleges bonyodalom.
2009. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézhetjük két verzióban..


1., Elmondod neki, és ezzel szinte rá rakod át a terhet magadról, ugyanis ha nem mondod el, akkor - jó esetben - egy idő után nem fog békén hagyni a bűntudat.


2., Nem mondod el, és a kapcsolatotok végéig szinte mindig eszedbe fog jutni, hogy te már egyszer tulajdonképpen megcsaltad.


De ha nem volt olyan jó a kapcsi, akkor szerintem kár erőlködni. Szakítasz, megmondtad, hogy megcsaltad, és ennyi, kérem a következőt.

2009. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem volt ra szukseg hogy a fiu elmondja hogy megcsalta ot... de ha elhanyagolta hetekig a lanyt o addig hokizott es meg mit csinalt..2ev utan csak eszre veszi az ember ha elvan hanyagolva.?????
2009. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha o nem hanyagol el te sem adtal volna masnak csokot.....Ne legyen lelkiismereti problemad emiat....Neked az nehez idoszak volt es attkelett valahogy veszelned...
2009. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!