Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás, többször is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, többször is meg fog vagy nem?

Figyelt kérdés

Úgy kezdödött a dolog hogy elment nélkülem disco ba, úgy hogy nem mondta ell csak 2nap múlva. Mikor elmondta én otthagytam de nem ezért, hanem inkább nekem össze jöttek a dolgok és megtörtént.El szaladt de kb 1óra mulva vissza jött és meg beszéltük hogy ez nekem se jó meg neki se kibékültünk. De meg kérdeztem hogy ha valaha is meg csalt azt most mondja ell mert most nem fog érdekelni csak tudjak róla, és ö azt mondta hogy soha és ezzel le zártük a vitátt.rá egy napra ki derült hogy a disco ba meg csalt 2srácal is ( csak csók volt ) azt mondja hogy be volt rugva ( ez nem mentség nállam )de mikor elmondtam nekki hogy tudom hogy meg csalt akkor én nem voltam mérges meg semmi és meg bocsájtottam nekki rögtön.

Anyit kértem tölle hogy nélkülem nincs buli semilyen buli.

szerintetek ha 1x meg csalt még egyszer meg fog?


2011. okt. 18. 23:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én a hülye fejemmel 1 éve megcsaltam a páromat, egyszer történt, de akkro jöttem rá, mennyit jelent nekem. Most újra együtt vagyunk, semmi pénzért nem tenném meg újra, csak ő kell.

Szóval ez a aki egyszer megteszi, hülyeség. Minden attól függ, hogy ő mennyire szeret és tisztel téged. Ha ugyanazt érzi irántad, amit én párom iránt, nem fogja megtenni újra.

2011. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem most hogy nem fogja meg csinálni többet, de majd kiderül.

Most már nem is töröm rajta magam gyorsan túll tettem magam rajta, de már annyira nem is érdekell mint elötte.

Most úgy érzem mint az elsö hónap ba magam hogy jó jó hogy van de ha nem lesz asse baj.

2011. okt. 19. 17:44
 23/27 anonim ***** válasza:

"Én a hülye fejemmel 1 éve megcsaltam a páromat, egyszer történt, de akkro jöttem rá, mennyit jelent nekem. Most újra együtt vagyunk, semmi pénzért nem tenném meg újra, csak ő kell.

Szóval ez a aki egyszer megteszi, hülyeség. Minden attól függ, hogy ő mennyire szeret és tisztel téged. Ha ugyanazt érzi irántad, amit én párom iránt, nem fogja megtenni újra."


Ja persze. Egy névtelen fórumon azt írsz, amit akarsz. Ha annyira szeretted volna, akkor a megcsalásnak még a gondolta sem merült volna fel benned. Így pedig elég hiteltelenül hangzik tőled a szeretet és tisztelet szó. Az pedig, hogy hirtelen akkor jöttél rá, hogy mennyit jelent neked, egy szánalmas önigazoló baromság. A barátod pedig egy szerencsétlen idióta, de az ilyen meg is érdemli, ha egy ribancnak képes megbocsájtani.

2011. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Graulálok neked, hogy leszólsz. Halvány gőzöd nincs mennyit szenvedtem az egy év alatt, és hogy mit érzek iránta. Sőt, még azt sem tudod ki vagyok. Elítélendő amit tettem, de szerintem vannak olyan emberek, akik képesek ezt megbánni, és felfogni, hogy a másikat szeretik, és utána kitartani mellette.

De úgyis azt gondolsz amit akarsz, mivel gőzöd nincs milyen ember vagyok, csak a kérdezőnek adott válaszom alapján ítélsz meg.

2011. okt. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 greeen ***** válasza:
Nem ribancozlak le mert az hülyeség, értelmetlen és más a ribanc,de olyan könnyen rányomják egy nőre sokszor feleslegesen!Viszont valóban megtetted tehát képes vagy rá.Új ember nyilván nem lettél,hagyjuk a túlidealizált brazil sorozatokat,meg látomásaid sem lettek és a szentlélek sem szállt meg!Kialakult személyiséged van mert gondolom felnőtt ember vagy már és megtetted!Az hogy most megbántad,és "soha többet nem tennéd" a tényeken nem változtat mert megtetted!Ezzel nem azt mondom,hogy megvagy bélyegezve de soha ne várd azáltal a feloldozást hogy leírod megtetted de már megbántad,ez a bíróságon se működött soha!Inkább az elévülési időre koncentrálj,teljenek el hosszú évek,hogy valaha újra megfordulnak e ilyenek a fejedben,és magadban tudod majd csak tisztázni ezt a dolgot és átértékelni!
2011. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

06:34


Nehogy már még te legyél az áldozat, aki szenvedett. Az alkoholisták is mindig azt mondják, hogy többet nem fognak inni, aztán mégis megteszik.

Aki pedig egyszer megtette, az újra megfogja, csak idő kérdése. Normális férfi az ilyeneket le se köpi, nemhogy még újra kezdi velük. Igazad van, nem tudom milyen ember vagy, de nem is érdekel. Ha pedig képes voltál megcsalni valakit, akkor nem vagy egy földre szállt angyal, hiába hiszed magad annak.

2011. okt. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen csajomxD Takacs Krisztike volt a nevexD O ugyanilyen ribanc volt:D Egyedul disco 2 gyerek smar,egy meg meg is dugta xD Az ilyen ribancok ezt jozanul is megteszik....
2013. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!