Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már volt egy vetélésem 4...

Már volt egy vetélésem 4 hónapja, újrakezdtük, a mostani diagnózis üres petezsák, úgyhogy megint műtétem lesz. Mire számíthatok a közeljövőben? Lesz még babám egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nagyon sajnálom ami történt,én 3 honapja estem át ugyan ezen.Most mi is ujra probáljuk ne add fel biztos lessz még babát.A barátnőm 3 szor elvetélt és 4-edszer sikerült nekik.szurkolok neked
2009. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, de azért fel a fejjel! Tudom, hogy nehéz, de még ne add fel. Van olyan nődoki, aki azt mondja, két vetélés után lehet elkezdeni gondolkozni azon, hogy baj van-e. De akkor is csak gondolkozni rajta! Kicsit én is tartok, nekem is volt egy vetélésem, de a következő babaprojektet még nem kezdhetjük el.
2009. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Neked is pont kettő vetélésed volt, ugyanígy? :-((


2. válaszolónak: Nektek mennyit kell kivárnotok?

2009. febr. 6. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnálom ami veled történt. Nekem egy üres petezsákom volt 2007 márciusában, 2008 júniusában már terhes voltam ill. még vagyok.

Tudom nagyon szeretnél babát, de érdemes a szervezetet egy kis időre pihenni hagyni, nekem a doki 6 hónapot javasolt.

Természetesen utáltam a világot, ezért azt mondatam nekem nem is kell gyerek, egy év után éreztem azt, hogy újra felkészültem. Mindenképpen pihenetesd a tested, hidd ell regenerálódnia kell 2 műtét után. Sok kitartást: 36 heteske

2009. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2003ban 11 hetesen vették el a 7 hetes méretnek megfelelő babámat.Utána 6 hó várakozást javasoltak.Csak 2006ban próbáltuk újra,akkor 9 héten csak p.zsák volt.Megint 6 hó várakozás.Kisírtam a hormonvizsgálatot,ami jó lett,majd kértem nézzék meg a progesteront is(ezt a ciklus másik szakaszában nézik),az alacsonyabb volt.Az akkori dokim szerint csak kicsit alacsonyabb,12 helyett 6,5 volt az értéke.Voltunk sperma vizsg. is az is jó lett.3 hónapig kaptam a Clostyt,fölöslegsen,mert nem a pé.-el volt baj.Mikor lemondtunk a dologról terhes letem,másik orvost kerestem,aki rögötn felírta az Utrogestan és ezt a terh végre nem halt el.Már elmúlt 13 hó a babám;)
2009. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!