Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány még vonzódik exéhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány még vonzódik exéhez, nehéz meghódítani. Teendő?

Figyelt kérdés

Fura szitu, nem tud megmaradni egy pasinál, egy idő után kell neki más, mert kíváncsi. Mondta, hogy szeret és úgy látszott komolyan gondolja, nem elhanyagolható az a tény sem, hogy említette, hogy megtalálta bennem a várva vártat, viszont fél belekezdeni egy új kapcsolatba, legalábbis hosszútávúba. Fél a csalódástól, bár érzem, hogy tudja, hogy nem ártanék neki, őt nem tudnám megcsalni, nekem rá van szükségem.

Neki egy csók nem megcsalás, viszont nem bírná elnézni ha én megtenném.


2009. máj. 2. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
minél több közös program
2009. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a csók igenis megcsalás ezt jobb ha ő is tudja.Ha mást csókol akkor vagy érzésekkel teszi azt és akkor téged nem szeret vagy sportot űz mindenkiből...
2009. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy viszonylag közelebb laknak ők egymáshoz, mint hozzám, vagyis jóval, és valahol tényleg "sportot űz". Ismerem eléggé ahhoz, hogy tutira tudjam állítani, hogy mikor mondja, hogy szeret, akkor úgy is gondolja, csak sokszor változik a véleménye, legtöbbször úgy, hogy eltérő témában hatások érik, melyek változtatnak a közérzetén, és akár ettől is.
2009. máj. 2. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:

A lány több megerősítést akar. Türelem, idő.


A csók meg tényleg megcsalás. Ezt add a tudomására. Márcsak mert ne csak te várj rá, ne csak ő szabjon feltételeket, hanem kicsit ő is gondolja át, mennyire vagy fontos neki. És ez nem is nagy követelmény, sőt. Főleg hogy egy kapcsolatnak a kölcsönösségre kéne épülnie.

2009. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kapcsolatom,amikor véget ért,akkor találkoztam a férjemmel.Nagyon nehéz volt,mert mint egy drogosnak,olyan erős "elvonási tüneteim" voltak az exem miatt.Egyszerűen a rabja voltam.A helyzetet nehezítette,hogy ex begbánta,hogy elhagyott és folyton keresett.Férjem nagyon sok kedvességgel,odafigyeléssel hódított meg.Egy beszélgetés végleg kirántott a múltból.Azt mondta,hogy ez a kapcsolat más lesz,mint az előző volt.Lehet,hogy jobb,lehet,hogy rosszabb,de más.Addig nem tudom Őt szeretni,amíg az exet akarom benne látni.Akkor rájöttem igaza van.Mára van egy gyönyörű kislányunk és boldogan éldegélünk 6 éve.
2009. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, szóval az exével szokott csókolózni? Akkor ez a lány még nagyon nincs túl azon a pasin. Mondd meg neki, hogy előbb azon lépjen túl, te nem vagy senkinek a B-terve.
2009. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Megj: nem csak az exével smárolgat, szóval, buli kedvéért akivel kicsit hosszabb ideig elvan, vagy jobban felhúzza az agyát és elkapja egy megfelelő pillanatban.

2009. máj. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!