Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon meg tetszett egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meg tetszett egy lány, mivel tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés
lécci segitsetek,ez életem elso igazi "szerelme"...
2009. szept. 22. 14:24
 1/8 anonim válasza:
Csak menj oda hozzá és beszélges vele ez biztos jó esne neki..:)
2009. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te is tetszel neki, jelét adta már?
2009. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
keresd a társaságát, beszélgess vele sokat, közben mindig nézz a szemébe és mosolyogj, érdeklődj a hobbijai, az érdeklődési körei iránt, hallgasd mindig figyelmesen, amit mond neked, beszéd közben "véletlenül" érj néha hozzá, hívd el ide-oda, de egyelőre még társaságban legyetek, szóval focimeccs, kerti party, osztály buli stb, aztán ha úgy érzed, hogy már elég közeli kapcsolatba kerültetek, és úgy érzed neki sem vagy közömbös, hívd el sétálni és mond meg neki, hogy kedveled:) ha végig kedves, figyelmes, vicces srácként viselkedsz vele, nem nagyon lőhetsz bakot. sok sikert!:) 17/L
2009. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a második válasz irójától kerdezem,mibol tudhatom meg,hogy erez irantam valamit?
2009. szept. 23. 17:10
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,de még várok tőletek válaszokat...
2009. szept. 23. 17:11
 6/8 anonim válasza:
Na hát most regélek neked egy sort. Ne támadd le azzal hogy "szeretlek" és ne is halmozd el ajándékokkal mert később bajod lehet belőle. Írtam már máshova is hogy msn mert a sajnos a mai világban az internet alapozza meg a kapcsolatok nagy részét. Beszélgess vele a semmiről. Hallgasd meg a problémáit nyerd el a bizalmát, hogy bátran fordulhasson hozzád bármiért, Ez egy jó hónapos folyamat hogy meg is ismerjen és amikor úgy érzed hogy itt a megfelelő időpont mond azt, hogy többet érzel mint barátság. Ja és ami még fontos bármit mond bárkit kifiguráz neki kell igazat adnod. Remélem segítettem. Sok sikert
2009. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sokat segitettél
2009. okt. 12. 19:12
 8/8 anonim válasza:
utolsó válaszolónak: igen ám,csak lehet h ez belevezet a "maradjunk barátok" csabdába
2014. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!