Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan felnőtt férfiak akik nem vágyódnak tinédzser, szűz (vagy nem szűz) lányok után? Akik a felnőtt nőket szeretik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 17:24
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

egyszer..de az mikor lesz.

Másnak olyan könnyen megy minden

2011. okt. 19. 18:05
 12/30 anonim ***** válasza:

Nem csak a plázacicák ilyenek hidd el.A legtöbb lány akivel megismerkedtem ilyen volt.Esetleg burkoltan adja elő magát. "nekem fontos az anyagi biztonság"

Téged a 30 évnél idősebbek vesznek észre.Pont ezért.Mert ilyenek a lányok.Még ha Te nem is vagy az,ők ezt nem tudják.Úgy vannak vele,hogy itt ez a csini kislány,megszédítem a kocsimmal,a pénzemmel és egy csettintésre szét is teszi a lábát.

Olyan pedig nincs,hogy nem tetszel a saját korosztályodban egy fiúnak sem.

Itt jön a másik véglet.A fiúk,férfiak.A 16-18 éves srácok a 13-14 éves kislányokat keresik,mert ők még idomíthatók.

Sajnos ezt a világot éljük....

2011. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Akkor most mit csináljak?

Mert már kezdem feladni, próbálok nem foglalkozni ezzel, de még soha nem volt tapasztalatom. Mindig az volt középsuliban is, hogy nem jöttem be senkinek, vagy nem akartak velem ismerkedni. Nekik az ilyen discos lányok jöttek be, én meg nem voltam se bulizós, se maca.

Most sem vagyok az, bár szeretek öltözködni.

2011. okt. 19. 18:10
 14/30 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem tudom,hogy mit kéne csinálnod.Nem ismerlek,ezért nem is tudok segíteni.A lényeg,hogy soha ne add fel!Előbb vagy utóbb úgy is össze tudsz hozni valamit.:)
2011. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Igen, köszi:)
2011. okt. 19. 18:15
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

bocsi én Nő vagyok de hirtelen megláttam ezt és neked az a fő gondod h nincs önbizalmad és valszeg állandóan másokhoz hasonlítgatod magad..pedig nem kellene..légy határozott és ezt probáld mutatni a külvilágnak is...

és ne akarj annyira görcsösen pasit találni mert az vhogy elriasztja őket,mert megérzik..mindennek el jön a maga ideje..hidd el tapasztalat...én sem vtam soha az a bulizos alkat ,sőt 18 éves koromig pasim se volt mert ugy vtam vele h arra még ráérek hisz 20as éveimben leszek a toppon...és lám így lett...itt vok 21évesen és tényleg alig bírom magamról lekaparni a pasikat,sőt néha már rendesen idegesít ha megnéznek vagy bármi...


21/L

2011. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
64%

Én se ismerlek, így nem tudok tanácsot adni.

De, annyit mondhatok, hogy ha nem vagy bűn ronda és a belsőd is rendben van... akkor nem lesz itt semmi gond.:)

Több olyan fiú van, aki normális barátnőt szeretne magának, mint hinnéd:)) 22F

2011. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Valószínűleg velem is lesz, de most még nem sikerült semmi sem. Am. igazad van mert nincs túl sok önbizalmam sem, de most ez csak magamban van(nem mutatom ki senkinek). Belül zavar.
2011. okt. 19. 18:19
 19/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bűn ronda, viszont egy szépség sem vagyok. Lehet ez a gond.

A belsőmmel azzal nincs gond. Kivéve az önbizalomhiányt.

2011. okt. 19. 18:21
 20/30 A kérdező kommentje:

"Több olyan fiú van, aki normális barátnőt szeretne magának, mint hinnéd:)) 22F


És őket hol lehet megtalálni?:)

2011. okt. 19. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!