Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hány évesen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen volt először barátotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

18.

Előtte volt ezer fontosabb dolog,mint hogy barátom legyen csak hogy én is "menő" lehessek. Ez se tartott sokáig,így sok értelme ennek se volt.Rá félévre lett egy másik barátom,akivel azóta is jóban rosszban. Sose sajnáltam,hogy ilyen "későn" kezdtem pasizni.

23/L

2011. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 13:36


Miből gondolod, hogy a fiatal kapcsolat csak menőzés miatt lehet? 11 évesen azért kezdtünk járni, mert szerettük egymást, már házasságot is terveztünk, szép gyerekszerelem volt :) 15 évesen, amikor a vőlegényemmel jöttünk össze sem "menőzésből" történt, hanem mert szerettük egymást, és szeretjük egymást a mai napig. Amellett kitűnő tanuló voltam/vagyok, most orvosira jártok. Sok ezer fontos dolog mellett nekem a szerelmem is fontos volt.

2011. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
14
2011. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
11-12 majdnem egy év volt
2011. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
13 évesen :) most 15/l
2013. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

16

12 éves koromban is volt egy fiú akivel 2 hétig "jártunk", de ezt nem tekintem hú de nagy dolognak, gyerekszerelem...

2017. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!