Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az igazat kikénysze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az igazat kikényszeríteni valakiből?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
zsarolás,vagy sodium pentanol.
2011. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy te nem tudsz bizonytalanságban élni, úgyhogy vagy az igazat, vagy te lezártad ezt a kapcsolatot. Így így is úgy is elveszít, talán megjön az esze. Sok szerencsét.
2011. okt. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
miért nem szembesíted ezekkel az emberekkel?
2011. okt. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
tanulj cold readinget, és miután már értesz hozzá, kérdezd meg újra...(csak mindig vedd figyelembe h a körülmények befolyásolnak)
2011. okt. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 .:Laci:. ***** válasza:
nincs rá olyan módszer amivel biztos eléred, hogy az igazat mondja, vagy ha még is az igazat mondja te nem hiszed el mert épp az az igazság, hogy nem csalt meg. velem is megesett már ilyen sajnos...én akkor egy msn logból tudtam meg az igazat minden le volt írva benne ami történt szinte, azt nem lehetett félre érteni. aztán egyszer mikor itt volt nálunk, rákérdeztem persze tagadta, majd egy napig. mikor már én is majdnem elhittem, hogy igazat mondott akk mondta el, hogy mi is történt...amikor elmondta én épp akk akartam bocsánatot kérni tőle csak egymás szavába bele vágtunk és mivel ő a lány, így ő kezdte előbb szerencsére...ha van bizonyítékod a megcsalásra és nem csak ismerősök mondták sztem kérdezz rá tőle mikor együtt vagytok és ha neked egyértelmű bizonyítékod van rá és hazudik akkor hagyd ott, mond azt neki, hogy oké, majd szólj ha megtisztelsz azzal, hogy a szemembe mered mondani az igazat. ha szeret még van esélye a kapcsolatnak és valószínű elmondja ami történt, ha nem akkor ennek a kapcsolatnak vége. ha elmondja, hogy tényleg megcsalt, figyeld rajta azt, hogy tényleg megbánta-e, mert ha nem, újra és újra fájdalmat fog neked okozni és nem szeret igazán. ne bocsáss meg neki rögtön, javaslom, hogy kérdezd ki tőle még a legutolsó részletet is, én is ezt csináltam azt is megkérdeztem tőle, hogy mit ivott a srác miután lefeküdtek, megkérdeztem barátnőm gondolatait meg mindent, azt is, hogy milyen pózokban csinálták, mi mért volt jó vagy éppen jobb mint velem. nekem az pl, hogy mindent részletesen és őszintén elmondott nagyon sokat segített, hogy meg tudjak neki bocsájtani, el tudjam hinni, hogy soha többet és csak 1x fordult elő. augusztusban tudtam meg azt, hogy megcsalt, akkor megbocsájtottam neki még aznap este de már belátom, hogy hibáztam akkor, mert nem lett volna szabad addig megbocsájtanom neki amíg mindent el nem mond az utolsó kis apróságig, most nemrég olyan 1-2 hete kérdeztem ki tőle mindent, nagyon fájt neki elmondani mert már elfelejtette a rossz emlékeket, mindent elmondott, mindent amire csak kérdeztem. mielőtt kikérdeztem volna teljesen meghülyültem, nem bírtam a jó dolgokra koncentrálni mert csak az lebegett a szemem előtt, hogy mit csinálhattak, sok volt a ? és a sötét folt
2011. okt. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 .:Laci:. ***** válasza:
nincs rá olyan módszer amivel biztos eléred, hogy az igazat mondja, vagy ha még is az igazat mondja te nem hiszed el mert épp az az igazság, hogy nem csalt meg. velem is megesett már ilyen sajnos...én akkor egy msn logból tudtam meg az igazat minden le volt írva benne ami történt szinte, azt nem lehetett félre érteni. aztán egyszer mikor itt volt nálunk, rákérdeztem persze tagadta, majd egy napig. mikor már én is majdnem elhittem, hogy igazat mondott akk mondta el, hogy mi is történt...amikor elmondta én épp akk akartam bocsánatot kérni tőle csak egymás szavába bele vágtunk és mivel ő a lány, így ő kezdte előbb szerencsére...ha van bizonyítékod a megcsalásra és nem csak ismerősök mondták sztem kérdezz rá tőle mikor együtt vagytok és ha neked egyértelmű bizonyítékod van rá és hazudik akkor hagyd ott, mond azt neki, hogy oké, majd szólj ha megtisztelsz azzal, hogy a szemembe mered mondani az igazat. ha szeret még van esélye a kapcsolatnak és valószínű elmondja ami történt, ha nem akkor ennek a kapcsolatnak vége. ha elmondja, hogy tényleg megcsalt, figyeld rajta azt, hogy tényleg megbánta-e, mert ha nem, újra és újra fájdalmat fog neked okozni és nem szeret igazán. ne bocsáss meg neki rögtön, javaslom, hogy kérdezd ki tőle még a legutolsó részletet is, én is ezt csináltam azt is megkérdeztem tőle, hogy mit ivott a srác miután lefeküdtek, megkérdeztem barátnőm gondolatait meg mindent, azt is, hogy milyen pózokban csinálták, mi mért volt jó vagy éppen jobb mint velem. nekem az pl, hogy mindent részletesen és őszintén elmondott nagyon sokat segített, hogy meg tudjak neki bocsájtani, el tudjam hinni, hogy soha többet és csak 1x fordult elő. augusztusban tudtam meg azt, hogy megcsalt, akkor megbocsájtottam neki még aznap este de már belátom, hogy hibáztam akkor, mert nem lett volna szabad addig megbocsájtanom neki amíg mindent el nem mond az utolsó kis apróságig, most nemrég olyan 1-2 hete kérdeztem ki tőle mindent, nagyon fájt neki elmondani mert már elfelejtette a rossz emlékeket, mindent elmondott, mindent amire csak kérdeztem. mielőtt kikérdeztem volna teljesen meghülyültem, nem bírtam a jó dolgokra koncentrálni mert csak az lebegett a szemem előtt, hogy mit csinálhattak, sok volt a ? és a sötét folt amire nem tudtam magamnak választ adni. mióta tudom, hogy mi volt másképp állok a dolgokhoz, mikor eszembe jut mit csinált már könnyebb elfelejtenem, nincs több ? bennem, azóta újra tudok benne bízni mint régen, de még nem teljesen. azóta mikor megkérdezem mit csinált aznap már nem az az indokom, hogy ellenőrizzem csak a kíváncsiság, hogy mi történt vele aznap. én a helyedben keresnék rá valami bizonyítékot mielőtt rákérdezek és majd csak utána kérdezgetni, ha pedig nem mond igazat otthagyni, ha utánad megy vagy 1 napon belül megkeres azzal, hogy elmondjon mindent akkor tényleg szeret és el kell gondolkodni azon, hogy mért lenne jó ha megbocsájtanál és mért nem, megbánta-e, kérdezd meg az okot, ha ezt nem tudod nem is fogsz többet bízni, ha az ok olyan mint pl, hogy hát nagyon berúgtam egy buliban és nem tudtam mit csinálok az nem elfogadható sztem, de ha olyat mond, hogy nem érezte, hogy szeret és neki szeretetre volt szüksége akkor az már valamivel elfogadhatóbb. jól gondold meg hogyan döntesz, nehéz lesz dönteni, de nem lehetetlen...sok sikert
2011. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!