Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-18 éves lányok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Milyen stílus jön be egy pasin? (rock, skinhead, emo, punk stb. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 23:45
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
87%

"A diszkósok is vagányul öltözködnek, a rapperek is, a rockerek igénytelenül,"

"te pedig ha nem tartozol sehová külsőleg, nem tudlak elképzelni vagánynak, csak valami jófiús lúzernek. Az meg nem jön be... Bocsiiiiii ^^"


A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:51


Ha most itt ülnél mellettem, valószínűleg úgy szájba vágnálak, hogy megemlegetnéd...

2011. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

én a rockerekért élek halok, de tényleg.. főleg az ilyen 90-es évek-feelinges, hosszú hajú, szálkás test, magas(180+), stílusos cuccok. tehát egyik fiú aki tetszik és ilyen az hord ilyen rocksztáros harisnyát is ami mintás, ahhoz egy vörös tornacipő és zenekaros póló.. annyira szexi!

az ilyesmi pasikban van valami szabad, valami szexi, férfias, komisz, "rossz".

nekem azért jönnek be mert a fenti tulajdonságook kívül amiket írtam , amik a kisugárzást adják, ők általában tudják hogy kell élni, és itt nem az alkoholra , a cigire és a drogra gondolok hanem éjszakázás, koncertekre járás, stb.


az ilyen tectonikos pasik, meg ezek a mai buznyákok nagyon gázok szerintem, egy "menő" stílust majmolnak és annyi. semmi egyéniség.

a rocker"ség" pedig nem majmolás hanem zenei ízlésből kifolyólag történik.. meg rockernek lenni -dolog nem megy az rtl-en, szóval egyéniségfeltárást mutat.


az emo is ugyanilyen, átmeneti majmolás.

skinheadek nem jönnek be, olyan ridegek és különben is a hosszú haj jön be..:D


hogy úgy adjak egy kis pontosítást a stílusra, bejönnek a guns-n-rosesos fiúk, főleg Axl Rose, Kurt Cobain,

illetve: [link]


én zeneileg főleg alter, glam rockot hallgatok..

14L

2011. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

és számomra ilyen egy tökéletes pasi külsőleg, persze a belsőt ecsetelhetném órákon át, és az sokkal fontosabb akárki akármit mond.

amit meg az egyik válaszoló belinkelt az a rajcsávó, hát az elég vicces.

én az ilyeneket (tectonik, páwa, raj, diszkósok) elkerülöm alapból.

2011. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
1%

"Sonata90 válasza:


"A diszkósok is vagányul öltözködnek, a rapperek is, a rockerek igénytelenül,"

"te pedig ha nem tartozol sehová külsőleg, nem tudlak elképzelni vagánynak, csak valami jófiús lúzernek. Az meg nem jön be... Bocsiiiiii ^^"


A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:51


Ha most itt ülnél mellettem, valószínűleg úgy szájba vágnálak, hogy megemlegetnéd..."


A barátnődet gyökér! Már ha van. Ha neked írtam akkor nyilván betaláltam, ha meg nem akkor mit pofázol bele? Nehogy már te szabd meg h mit tartod igénytelennek és trógernek. Attól h te nem annak látod magad, más szerint még lehetsz! -.-

2011. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Ó, elnézésed kérem, kicsit nyers voltam. De azért álljunk csak meg mégis egy pillanatra! Egy szóval sem említettem, hogy meg akarom szabni, hogy mit tarts igénytelennek. De azért az általánosítás nagyon csúnya dolog, remélem tisztában vagy vele! Rengeteg rocker ismerősöm van, de például a mai diszkósok 90%-a példát vehetne róluk, ha igényességről van szó! Igen, vannak igénytelenek a rockerek között is, mert találkoztam már olyannal is, de általánosítani nagyon nem ésszerű dolog...
2011. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Sonata90: Ne pazarold rá az időd, még tapasztalatlan, kicsi, ostoba lány, azt tartja véleményének, amit mások mondanak, mert sajátja nincsen még. Majd idővel kinövi : )
2011. okt. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
1%
Nem értem ezt a logikát. Ha valaki nem ért veletek egyet, és nem azt szereti amit ti, az máris ostoba? Szerintem inkább ti vagytok azok, ezzel a mentalitással. Az álintellektuális baromságaitokkal próbáltok alátámasztani egy teljesen szubjektív dolgok. Nektek a rocker, nekem a "raj"... ^^
2011. okt. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
100%
Nekem a rockos pasik jönnek be! De megmondaná valaki, a rockerek miért igénytelenek? Van náluk igénytelenebb stílus is! A rockerek cukik!
2011. okt. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
Bár, mindenkinek más stílus jön be...
2011. okt. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 09:57.

09:46 vagyok.


"Ezek gyökér Techtonikosok öcsi. Ha nem tudod kikről beszélek akkor inkább kussolj! okcsá ^^"


Ne öcsizzél, mert a kommentedből ítélve jóval fiatalabb vagy, mint én. Tecktonik-e vagy sem, én az összes diszkós "páwa" műfajt egy kalap alá sorolom, ahogy ők is a rockereket. Tudom, kikről beszélsz, van tck-s ismerősöm és épp ezért raktam be ezt a képet, mert kib*szottul szánalmasan néznek ki ezzel a vékony testalkattal és "páwáskodós" hajjal. Meg az a tánc, amit lejtenek, na az csak a szégyen. Mintha áram ütné őket közben.


De ez a menő, mert ez megy az MTV-n, meg az ertéelklubon is azt mondták, hogy most ezt kell hallgatni mert nagyonjóóó. Dzsásztín Bíber is menő, mert cukííííí meg mert oan jó hangja van.


Nagyon el van tévedve, aki így gondolkodik. A média próbálja az emberek ízlését egy olyan alacsony szintre süllyeszteni, hogy már a sz*rt is megegyék. A zenéről meg nem is érdemes beszélni. Hangszert már nem is használnak, mert minek? Az idióta nép úgysem azt nézi, hogy milyen jó a szövege, milyen ötletes a dallama, vagy épp hogy van felépítve. Csak az számít, hogy meglegyen a ritmikus tuc-tuc basszus, oszt' mehessenek a diszkóba rázni magukat rá. Ott úgysem hallatszik érthetően semmi, akkor meg minek hordozzon magában értéket?


Na ez van kéremszépen, el kell fogadni, a kedves médiapártoló válaszolók pedig ne írkáljanak feleslegesen.

2011. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!