Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szelidítsem meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szelidítsem meg az anyósjelöltet? Ha segítenék, de ő elutasítja. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Mikor elmegyek náluk, segíteni szeretnék neki(bármiben).De ő van h ezt mondja"nem kell, majd én megcsinálom".Olyankor olyan rosszul érzem magam ,nem akarom, hogy azt gondolja, hogy eljön ez a lány, és nem segít.

Olyan ember, aki inkább megcsinálja a dolgokat, minthogy szóljon h segítsek. 21/l


2010. máj. 13. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

hagyd ,majd megenyhül

légy mindig kedves

amikor felajánlod a segítségedet mosolyogj ,légy vidám:D

nem kell utána sem szomorkodni,ő nem akarja hogy segíts,akkor hagyd

ez bejön hidd el

2010. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem:)
2010. máj. 13. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolja azt rólad, hogy nem vagy egy segítőkész ember. Megkérdezted ő tudja és ha kell akkor majd szól. Ezzel legalább megmutattad, hogy nem egy olyan lány vagy aki csak odamegy és "mereszti a seggét a barátja szobájában."
2010. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te legalább próbálkoztál.

És szerintem is majd megenyhül. :)

És igen mindig mosolyogj, és légy vidám.. én se szívesen adnám hozzá egy depressziós lányhoz a fiamat ;)

Idővel jó kapcsolatban lesztek hidd el ;)

sokboldogságot (:

2010. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, anyósállat nehezen szelídíthetö, de az hogy a segítséged visszautasítja nem rossz jel.

Keress közös témát, még ha nem is érdekel éppen pont az, játszd meg.


21/F

2010. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Épp most készülök hozzájuk!Ott leszek 4-5 napot...

Remélem jól fog eltelni!:)

2010. máj. 13. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
KIS SZÉKKEL ÉS korbáccsal talán megszelidíthető
2010. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!