Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz szól a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdés, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány (21 éves) akivel már kb egy hónapja elég jóban vagyok, szinte minden nap találkozunk, bejövünk egymásnak, csak korábbi kapcsolataiból adódóan bizalmi kérdések még vannak, ezért még hivatalosan nem vagyunk együtt, és 2 hét múlva lesz a szülinapja, és gondoltam addig várok még, nem siettetem, de akkor egy romantikus vacsora, és rózsa társaságában rákérdezek hogy járna-e velem, nektek hasonló helyzetben ez bejönne?
2011. okt. 20. 14:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem mi a kedvence és szerencsémre elég könnyű elkészíteni :D
2011. okt. 20. 14:35
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a szülinapja előtt pár nappal,és a rózsát akkor is odaadhatod neki :-)
2011. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 napietus ***** válasza:
az mázli :) márcsak az italválasztást ne szúrd el, és minden ok lesz :)!
2011. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes válaszokat, akkor a rózsát csak akkor kap ha elrontom a vacsit :D
2011. okt. 20. 14:42
 15/18 anonim ***** válasza:
A középső 14:13-as vagyok: és még főzni is tudsz... elképesztő! :)
2011. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért az túlzás hogy tudok :) inkább csak próbálkozok, szerintem először ebből is csinálok egy kisebb próba adagot :D
2011. okt. 20. 14:50
 17/18 anonim ***** válasza:
A vacsi naon jó ötletnek tünik;-)...és igen a rózsát hagyd későbbre
2011. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem is jó ötlet a vacsora és hogy te főzöd neki :)

Egyáltalán nem nyálas, majd eljön az az idő is, hogy azoknak akiknek ez nyálasnak tűnik -mit nem adnának, ha kapnának némi érzelmet is az életben és romantikát !

2011. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!