Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találni olyan meleg fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találni olyan meleg fiút, akinek szerelem kell, és nem csak szex?!

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 14:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a bajom.

Mindenki elvan keveredve a saját elképzeléseivel, még akkor is ha történetesen nincs olyan pasi, amilyet kitaláltak maguknak.

2011. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nehezen találni. Főleg, ha nem a divatmajmok közé tartozol (bocs, nem bántólag írom, csak a legtöbbnek első helyen van a jó külső)
2012. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyen vagyok, de eléggé problémás, szóval nem biztos, hogy jól járnál velem :(
2012. jún. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Ipso ***** válasza:
100%
A legjobb, ha nem adod olcsón magad. Ha valakinek csak szex kell, akkor nem fogja vállalni, hogy hetekig járjatok minden akció nélkül. És öltözködj normálisan. Ha hímringyónak öltözöl, meg így mutatod be magad a társkeresőn, akkor főleg azok figyelmét fogod felkelteni, akik maguk is rövid távú kapcsolatot akarnak.
2012. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok
2012. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A szerelem egy múló érzés,a szex pedig egy folyamatos igény.

Ha ezt nem érted meg,akkor nem való neked párkapcsolat:)


A nagy szerelmes időszakból 2 van.

Első a tinikor,vagy a korai 20on éves kor.

Aztán kicsit megismered a világot,és rájössz,hogy a szerelem mi.

Ezért inkább élsz a szexnek,mert az egyszerűbb,biztosabb dolog.

Aztán,ha már nincs igényed a szexre,vagy nem akar veled szexelni senki(öreg kor)megint a szerelemre vágysz.

Szóval remélem megértetted.

Keress egy tapasztalatlan tinit vagy egy nagypapát,mert azoknak van igényük a szerelemre.

2013. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát utolsó elég szomorú amit írsz. Én is szerelmet keresnék, de legalább szeretetet, az pedig fenttartható. Vagy az se? És szerintem, ha el is múlik a szerelem, akkor is marad annyi "utóhatása", hogy jobban fogják egymást szeretni, mintha eleve sem lett volna meg.
2013. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Auschwitzban.
2015. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem "normál" barátokat bárhol találhatsz (suli, munka), meleg havert vagy igazi barátságot melegként már nehezebb.


Gondolom egyértelműen nem úgy kell kezdened, hogy "hello XY vagyok, és meleg". Amennyiben kiismerted, megismerted az illetőt, elmondhatod neki, ha igazán megbízható jó fej (legyen az srác vagy lány) megérti, megköszöni a bizalmat. Ld. hagyma rétegei, ha a külső rétegeken rendben van, bizalmat adhatsz neki, elmondod a mélyebb tartalmakat. Ha viszont nagyon negatívan, elítélően nyilatkozik, érdemes elgondolkodnod azon, hogy kell-e ilyen negatív ember ismerősnek.


A melegek között is vannak mindenféle emberek, rendesek, szexvadászok, stb... Lehet célirányosan is keresni (portálok), pár találkozóból kiderül, hogy mit akar (csúnyán mondva: alkalmas-e arra, amire te keresel). Véleményem szerint a "csak szex" mentalitással sincs baj, de ez legyen korrektül kimondva, ne hitegessen senkit semmi többel, illetve legyen észnél, legyen felelősséggel a tetteiért, szavaiért.


Nincs TÖKÉLETES partner, hibái mindenkinek vannak, el kell tudni fogadni a párunkat olyannak, amilyen, mellettünk úgyis változik....


31/F meleg

2016. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!