Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket is zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket is zavar, ha barátnőtök dereka kint van?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy engem zavar, mert én szeretem nézegetni, de ha már más is azt nézegeti az már nem olyan jó nekem. Meg nem ugyanabba suliba járunk, gondolom ott is nézegetik. Meg minden második fiú is azt szokta nézegetni az utcán, és a seggéből legalább 3 centi kint van, de van amikor 5.Nem is ez a legnagyobb baj, hanem én nem akarom, hogy később valami vese problémája legyen, mivel ilyen hidegbe is kint van neki. Ez mást is zavar, vagy csak engem?Persze olyanra gondolok aki szereti is a barátnőjét, és nem csak tetszik neki, mert akkor nem biztos, hogy egyáltalán érdekli ez.
2011. okt. 20. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

"és a seggéből legalább 3 centi kint van, de van amikor 5."

Vannak itt más problémák is...

2011. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk a barátom inkább büszke és kihúzza magát,ha megnéz engem valaki(bár nekem nincs kint a derekam,mert tényleg nem egészséges,meg nem is szeretem azt az érzést,hogy kilóg)...szóval nem hiszem,hogy emiatt féltékenynek kéne lenned,inkább örülj,hogy mások szerint is jól néz ki a barátnőd.
2011. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Majd kap egy jó kis gyulladást, ami rámegy a petefészkére, így legalább nem kell költeni kotonra és tablettára.
2011. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én csak örülök neki!
2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
56%
Jaj de aranyos vagy :') En megzabalnam a baratom hogyha mondana hogy ne legyen kinn a derekam nehogy valami vese bajom legyen ;) monfjuk nekem nincs igy kinn mint a te baratnodnek,foleg nem a seggem :D De akkor is tok cuki vagy :')
2015. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!