Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan problémám lenne Találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémám lenne Találtam egy olyan csajt a Internetes társkeresőn aki azt mondja hogy olyan pasit keres aki anyagilag el tartja. én viszont bele vagyok esve. Mi tévő legyek? Mert el küldeni nem akarom kérlek se

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te eltudnád Őt tartani?Anyagilag?

Beszéld meg vele

2011. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És az nem zavarna, hogy ő nem beléd szerelmes, hanem a pénzedbe?
2011. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
100%

az ilyen csak ki akar használni. a bizalmadba férkőzik és meglép a pénzeddel. ha össze is jössz vele (amit nem ajánlok, nagyon nem), akkor tartsd el ha megteheted, de pénzt ne adj a kezébe semmi szín alatt, és SOHA ne beszélj neki a pénzügyeidről. ne tarts a lakásban mozdítható értékeket, vagy inkább ne is vidd haza. a pénztárcádban se legyen több párezer forintnál, ha találkozol vele.


de ismétlem: inkább kerüld az ilyet, ha nem akarsz állandóan azon aggódni, mikor lop meg!

2011. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is keresgélek ezeken az oldalakon, de a pénzéhes csajokat nagy ívben kerülöm!


Ilyen csajjal biztosan nem ismerkednék! Gondolj bele, hogy az milyen gáz, hogy lehet nem is kedvel téged, hanem csak a pénzed kellene neki.


Olyan csajt keresnék a helyedben, aki önmagadért akar veled lenni és nem a pénz motiválja!

2011. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!