Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek kell keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek kell keresni a másikat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete összekaptunk barátommal telefonon. Röviden a sztori annyi,.. hogy 200 km-re lakunk egymástól, 3-4 hetente tudunk csak találkozni, én kisbabát várok,( félidőben vagyok) minden nap este 1 órán át beszélünk telefonon. Múlt hét szombaton, a barátom 10 perc beszélgetés után kibökte, hogy kezdődik a Való világ.. szeretné nézni, és hogy vissza hívjon e utána. Nah én erre felkaptam a vizet, és rányomtam a telefont.. hogy nem igaz,.. havonta egyszer találkozunk, és neki fontosabb a való világ.. írtam neki egy sms-t, hogy ha fontos vagyok neki, hívjon fel.. de azóta nem keresett.. én ma, ( 5 nap után) írtam neki.. hogy ha fontos vagyok neki, már keresett volna..de csak a vádaskodás ment jobbról balra... És annyit mondott, hogy

" Szerintem akkor sem nekem kellene keresnem téged"

Nah, kiváncsi vagyok a véleményetekre.. hogy ilyen helyzetben, kinek "illő" keresni a másikat esetleges bocsánat kérés ügyében..

Tudom hogy én is nyűgösebb vagyok ilyen állapotban, de nah! És ez a havi egyszeri találkozás is kevés, főleg így hogy pici babát várok.. találkozhatnánk többet is, de ez is csak rajta múlik..


2011. okt. 21. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sz@r dolog ez a való világ. Nekem is két családtagom összeveszett rajta. Már egy éve nem beszélnek egymással.
2011. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen szülnék olyan férfinak gyereket, aki való világot néz, és emiatt még hanyagol is...

-.-

Nem tudom hogy vagy vele, nálam komoly kizáró ok, ha valaki ezeket a szennyműsorokat nézi...

2011. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Emlékszem, volt olyan széria, amikor belépvén a szobába akartam valamit mondani, és rám ordítottak, hogy csönd! Most nem hallották, hogy mit mondott x.y. a jakuzziban :D

Na, innentől még a tv-t is elkerülöm. Persze mára azt sem tudják, ki volt- mi volt, hogy hívták.

Agyhalál állapotába juttatja az embereket, de vigasztalódj, van kiút!

2011. okt. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Walk With Me ***** válasza:
100%
Valaki lőjön tarkón, eleget láttam.
2011. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Látod, Walk barátom? A pasija lef0ssa a fejét, nem találkoznak, megbántotta keményen, mégsem azon gondolkodik h szakít, hanem azon h kérjen-e még egyszer bocsánatot. Remélem elhiszed lassan h a nők biomechanikus érzelemvezérelt ösztönlények... :)
2011. okt. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező, neked hamarosan kisebb gondod is nagyobb lesz a valóvilágnál. Ez a férfi nem akar gyereket, felelősséget, örül ha békében tévézhet egyedül. Te amolyan bio-szexkellék vagy neki.
2011. okt. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek. Megérdemlitek egymást.
2011. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
hány éves a pasid ? 15 ?
2011. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Egyáltalán hogy jut eszedbe neked megtenni az első lépést? Természuetesen a hapsi bántott meg, ez egyértelmű. Ha szeretne téged és a picit még aznap este hívott volna vissza azonnal, nem pedig majd 1 hetet várni arra hogy te keresd őt. Egyáltalán mit akarsz te az ilyen embertől?

F/29

2011. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sajnállak! ha ez a pali tényleg ilyen nem tudsz mit csinálni te majd találsz egy társat magadnak a babáddal együtt őt meg ilyen modorral nem fogja senki sem elviselni hosszú távon mindenképpen ő lesz a vesztes. Szomorú hogy a kicsinek ilyen apukája van. Én 30 éves vagyok és 6 éves a lányom apával jól vagyunk el sem tudom képzelni mi lenne mit tennék ha fontosabb volna neki a tv vagy bármi más mint a saját kis családja.
2011. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!