Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek kell keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek kell keresni a másikat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete összekaptunk barátommal telefonon. Röviden a sztori annyi,.. hogy 200 km-re lakunk egymástól, 3-4 hetente tudunk csak találkozni, én kisbabát várok,( félidőben vagyok) minden nap este 1 órán át beszélünk telefonon. Múlt hét szombaton, a barátom 10 perc beszélgetés után kibökte, hogy kezdődik a Való világ.. szeretné nézni, és hogy vissza hívjon e utána. Nah én erre felkaptam a vizet, és rányomtam a telefont.. hogy nem igaz,.. havonta egyszer találkozunk, és neki fontosabb a való világ.. írtam neki egy sms-t, hogy ha fontos vagyok neki, hívjon fel.. de azóta nem keresett.. én ma, ( 5 nap után) írtam neki.. hogy ha fontos vagyok neki, már keresett volna..de csak a vádaskodás ment jobbról balra... És annyit mondott, hogy

" Szerintem akkor sem nekem kellene keresnem téged"

Nah, kiváncsi vagyok a véleményetekre.. hogy ilyen helyzetben, kinek "illő" keresni a másikat esetleges bocsánat kérés ügyében..

Tudom hogy én is nyűgösebb vagyok ilyen állapotban, de nah! És ez a havi egyszeri találkozás is kevés, főleg így hogy pici babát várok.. találkozhatnánk többet is, de ez is csak rajta múlik..


2011. okt. 21. 00:14
1 2
 11/13 anonim válasza:

háh behalok! Egyáltalán van olyan aki nézi a Való Világot, a tinik és a nyúgdíjasokon kívűl?? XD XD szép! max f@szverésre lehet használni de az meg már túl primitív lenne XD

sorry

2011. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

EZ a kérdés röhejes és elkeserítő is egyszerre.

Való világ miatt balhé? Ha az ember nem nézi azt a f.st, akkor is folyton belebotlik minden egyes más műsorban, újságban az interneten. Sőt a neten nonstop nyomatják azokat a genetikai hulladékokat, de ha ez is kevés lenne, vagy egy olyan elavult találmány, hogy videó.

Szomorú, hogy ennyire agyhalott a társadalom és csodálkoztok, hogy ott tartunk, ahol most vagyunk.

Ez pedig egy újabb példája annak, hogy egy nő összeáll a rossz fiúval, aki fontosnak tartja a világ legidiótább műsorát, mint a terhes nőjét. És ráadásul még ő akar bocsánatot kérni. De gondolom ha egy normális pasi lett volna, aki veled lakik, mindent megtesz érted, dolgozik rád és egy aprót hibázott volna, már rég kidobtad volna.

2011. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

23:18-al teljesen egyetértek!

34 ffi

2011. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!