Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik boldog párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik boldog párkapcsolat? Neked volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 10:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen, 4 évig jól megvoltunk, belsőre annyira hasonlítottunk, mint 2 tojás,új munka és vége lett 20L
2011. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
17:43 és ez azért van mert a barátod szarnak látja a világot, és belesüllyed a problémákba? azért kérdezem mert velem ez volt.
2011. okt. 21. 20:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát igen valami olyasmi.Mostanában nagyon furcsán viselkedik.Nagyon ideges és ijesztő dolgai vannak.Meg persze hozzá jön az hogy én meg sértődékeny vagyok.De nagyon sokszor van is okom rá hogy megsértődjek.És a legnagyobb baj hogy csak hétvégente tudunk találkozni mert fősulira mentem...eddig meg minden nap láttuk egymást.Bár akkor is összevesztünk úgyhogy lehet hogy nem ez a baj...
2011. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

értem.. nálunk pont a barátom volt sértődős, de általában mindig akkor sértődött meg ha én kiabáltam vele valami hülyesége miatt. aztán még ő nem állt szóba velem...


neki is negatív, ijesztő és furcsa dolgai voltak akkoriban. nem tudom, ezen hogy lehet túllépni, de emlékszem hogy nekem is nagyon rossz volt, mert semmit nem akart tenni kettőnkért, mindig a környezetet okolta. aztán ez egyszer csak megváltozott, mert rájött, hogy fontos vagyok neki, de a körülmények okolása még a mai napig megvan.

2011. okt. 22. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!