Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, elég jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, elég jól néz ki, de én inkább csak átlagos vagyok. Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Nekem mondjuk ő belsőre tetszett meg először, aztán mikor láttam a külsejét is, még jobban megtetszett (képen láttam csak). Elég jól néz ki, 10/olyan 8-as. Ekkor estem kétségbe... Mert én csak átlagos vagyok, vannak nálam sokkal szebb lányok is. Nem hiszem, hogy pont én kellenék neki, de annyira jó lenne legalább csak megpróbálni, hátha. De nem merek igy eléállni..ti mit tennétek?
2011. máj. 4. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Apukámat idézem:

"Lehetsz alacsony, magas, görbe lábú, kis mellű, nagy mellű... ha nem vagy ápolatlan, akkor az élethez való hozzáállásod az, ami nagyon sokat számíthat egy srác szemében."


Azt pluszban hozzátenném, hogy 22 éve házas, szóval már régen volt az ismerkedős korszaka:D, de szerintem valamennyire igaza van. Ha nem vagy ápolatlan, és nem vagy egy ostoba pi.csa, ha vannak közös érdeklődési köreitek, akkor az ő szemében nem biztos, hogy átlagos leszel:) Nem biztos, hogy beléd szeret, de az is lehet, hogy élőben neked sem fog tetszeni:D Hajrá:)

2011. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit az előző mondott az jó. Konkrétan az hogy közös érdeklődési kőr stb. Mert mondjuk hogy kb. semmi közös nem lenne bennetek akkor nem lenne nagy jövője.


Szóval attól hogy átlagos vagy még bejöhetsz neki, és egyébként attól még nézhetsz ki jól hogy átlagos vagy.

2011. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

HÚÚ előző ez a kis idézet nekem nagyon sokat segített!:) Köszi:D

Amúgy kedves kérdező, ha csak képen láttad még ne táplálj érzelmeket, de azt sem értem, ha képen láttad, hogy tetszett meg elsőre a belső tulajdonságai alapján, gondolom neten beszéltetek, az azért elég csalóka tud lenni, tapasztalat...:/

20/L

2011. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)). Hát, nem vagyok igénytelen, az voltam, de a jelenlegi munkahelyem helyrerakott (ruhásbutikban dolgozom). Volt olyan, hogy lecsúnyáztak, de volt, aki szépnek nevezett. Én abból azt szűröm le, hogy átlagos vagyok (más emberek szemében). Belsőre mások szerint rendes vagyok, mindenről el tudok beszélgetni az emberekkel, bárkivel, nyitott vagyok (e miatt meg is jártam párszor, de hát igy tanul az ember). Van humorom, ez pedig neki is van :)). Ha más nem, márcsak ez is közös bennünk, de vannak még dolgok, amikről tuti el tudnánk beszélgetni. Hasonló az életfelfogásunk is. Pont ezért is tetszett meg nekem, és azért, mert belül gyönyörű, még ha nem is néz ki olyan jól, mint a képeken, akkor sem ábrándulnák ki belőle szerintem!
2011. máj. 4. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek szólt!:P
2011. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem chateltünk, sem semmi ilyesmi.. hanem ő egy tanító, s hallgattam az előadásait. Sokat segítettek nekem, hasonló dolgokon, és nehézségeken ment át, mint én. Amugy ő a "tanárom", valamilyen szinten. A főiskolán tanít, ahol én is vagyok levelező tagozaton (ezért nem találkoztunk még). Amugy nőtlen, barátnője sincs egy ideje. Ő 28, én 23 vagyok.
2011. máj. 4. 19:45
 7/7 anonim válasza:
lehet esélyed csak ne rots ajtóstúl a házba elöbb beszélgess vele ismerjétek meg egymást akkor kiderül ha nem érdeklődik utánad úgy is lekoptat udvariasan
2017. júl. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!