Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos 15-16 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 15-16 éves fiú hogy mutatja ki, hogy tetszik neki valaki?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat,véleményeket kérnék,bármit ami a témához fűződik.Ja,és,átlagos!!Ne mondjátok,hogy mindenki más,mert azt tudom,engem úgy átlagosan érdekel.Köszönöm
2010. febr. 10. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
úgy hogy ütöget lökdös vereget,itt ebben a korban még ez a kifejezések nyilvánulnak meg:)
2010. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

első válaszoló, igen sajnos téll ezek nyilvánulnak meg de én sokkal inkább örülnék ha egyszer végre nem lökdösnének hanem szépen megmondaná nekem az érzéseit. az nekem nagyon bejönne...

14L

2010. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
rendes lány lehetsz,hogy már 14 évesen erre vágysz:)
2010. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sokan mondták már ezt...

2.válaszoló voltam

14L

2010. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
második,egyetértek :S :(
2010. febr. 10. 20:23
 6/12 anonim válasza:
És hogy néz ki a lány aki tetszik neked? :))
2010. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lány?O.O
2010. febr. 10. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
xD szerintem a kérdező lány, és azt akarja megtudni, hogy az a pasi, akivel ez meg ez történt, az szereti -e őt, merthogy az olyan volt, ami arra utal, hogy tetszik neki. No, ennyi lenne. Egyébként, szerintem meg nem csak a lökdöséssel fejezik ki. Sőt. Ha valakinek bejön egy lány, ennyi idős korban, akkor hozzá se mer szólni, vagy folyton bámulja, Ebertől függ. Úgy összevonva: Ha másként viselkedik veled, mint a többi lánnyal. Ennyi
2010. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó kb. rátapintott :D

És bocsi,hogy nem írtam,hogy lány vagyok.

Hmm...érdekelnek a további válaszok is :)

2010. febr. 10. 21:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy én nem néztem eddig körbe vagy ti nemismeritek a világot :) 15/F vagyok és nem lökdösődéssel ismerkedem.

Igen nálam a szemezés az első fázis, mert nem mind1, hogy mit reagál a lány h észreveszi.. nehéz kihámozni belőle valamit de első lépés..., aztán jön a beszélgetés én hamar levágom, hogy egy lány hogy érez irántan ha beszélgetünk, mert álltalába ha odamész egy lányhoz jófej vagy nevettek stb akkor azért nemfog annyira utánnad kullogni (előfordul de ritka) szóval ha nemcsak te keresed az ő társaságát az első megszólítás után akkor jól áll a dolog. Utána ha közelről ismerem és bajom lehet abból ha pofára esek ( naponta találkozunk stb) még egy utolsó kérdés hamár ilyen jóba vagyunk... tetszik valaki az osztból suliból? ahonan ismered. És ha igent mond akkor márcsak elő kell adni magad és vagy te avgy az vagy nem :S Remélem segített szép kis novella lett ^^

2010. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!