Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit csinálaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit csinálaj mert már a barátommal 4 honapja együtt vagyunk, de én már nem szeretem. De nem akkarom ott hagyni mert nagyon össze törne. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz volt, azt mondtam neki a szakítás alkalmával, hogy továbbra is az élete része leszek, csak más szerepben! Ott leszek ez után is, de mint a barátja, nem pedig a barátnője. Ez jó "duma", és el lehet vele állítani a könnyeit (mert azok lesznek...). Öleld meg, és mondd neki, hogy szereted, de már másképp.

Erre nem fog tudni nagyon mit mondani!


Én tudtam erre mit mondani: méghozzá azt, hogy húzzon a francba. Aki tegnap a szerelmem, az ne legyen mától a haverom. Majd ezt akkor fogod megérteni, ha téged is kivágnak, mikor halálosan szerelmes vagy. Ez a legszarabb szöveg, amit ilyenkor nyomatni lehet a másiknak, ezt inkább mindenki tartsa meg magának. Ez olyan, mintha azt mondanád a másiknak, hogy nesze itt egy üveg baracklekvár, kinyitni nem lehet, de azért kívülről nyalogathatod. Én is szakítottam már olyannal, akibe már nem voltam szerelmes (na nem 4 hónap után, ez röhej, az sose volt szerelem, ha valaki 4 hónap után már úgymond nem szerelmes) és annyit mondtam neki, hogy én most nem fogom direkt keresni, mert nem akarok még nagyobb fájdalmat okozni, de ha érzelmileg már lezárta és úgy érzi, hogy szeretne beszélgetni, rám számíthat. Ez a korrekt.


25 N

2011. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 seesee ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Elég temperamentumos, "megmondom a frankót" embernek tűnsz.. valószínűleg az akkori pasid is ilyen lehetett...persze ez csak feltevés! Nyilván ott másképp kell szakítani!

De egy olyan személyiségű fiúnak, aki öngyilkossági szándékot sugall, sír, és a nyakadba kapaszkodva könyörög, hogy ne hagyd el, nem tudsz mást, mint lenyomod ezt a kegyelmes dumát!

Egyébként értem, hogy mit akartál mondani.. valóban hazugság, meg lekvár üvegben, de van, hogy jobb a másiknak a kegyes hazugság! :)

2011. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy mindenki egyenes beszédet érdemel, nem mellébeszélést, hogy itt leszek neked továbbra is, csak más minőségben, meg a többi sallang, mert ez nem így lesz. Te hamarosan továbblépsz, más valakid lesz és rohadtul nem az exed lelkivilága fog érdekelni. Egy érzékeny, labilis alkatú ember pont hogy ebbe fog kapaszkodni és egy szabad perced nem lesz tőle, mert folyamatosan keresni fog mindenféle ürüggyel, mert reménykedni fog. Maga alatt vágja a fát, aki nem így zárja le a dolgokat.
2011. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!