Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Vagy legalább kedvel?

Figyelt kérdés

van egy srác, egy évvel idősebb nálam...a lényeg az, hogy tavaly nagyon jóba lettünk (ő akkor 8.-os volt én pedig 7.-es)

szünetekbe nagyon sokat beszélgettünk meg facebookonis...egy párszor sms-eztünk is:D(elkérte a számom:$)

na szóval majdnem egy évig csináltuk ezt, és nagyon jóba lettünk:D...egyszer, a szülinapján ráírtam fb-on és felköszöntöttem......utána megkérdezte h nem megyek e el vele sétálni, és kicsit megilyedtem, ezért nememt mondtam amit mai napig bánok :\(és nemtudom miért mondtam nemet mikor mindig arra vágytam h elhívjon)

ez még nyár elején történt......és szinte egész nyáron alig láttam, csak egy párszor az utszán és akkor is csak annyi volt h rámköszönt :\

azóta se fb-on se sehol nem beszéltünk :|

megsértődött volna ???


2011. okt. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel más oka nincs amiért haragudhat rád, valószínűleg megbántottad.
2011. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:(

és hogy beszéljem meg ezt vele ? :(

2011. okt. 23. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem őszintén mondd el neki, ugyanazt amit leírtál nekünk. Hogy amikor elhívott sétálni akkor megijedtél. Nem tudod mitől, de ezért nem mentél el vele. Amit abban a pillanatban meg is bántál, és azóta is bánsz. Nem szeretnéd ha haragudna rád emiatt, ezért mondtad el neki az egész történetet. Kb. ezt kellene elmondanod. De ne vedd kötelezőnek amit írtam.

Rajtad múlik, hogy mit mondasz el neki, ahogy Te érzed! Remélem sikerül kibékülnötök!

2011. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én ezeket már annyiszor megfogalmaztam magamban hogy elmondom, de nem megy :|...nem merem elmondani :\
2011. okt. 25. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz tudom, de ez lenne a megoldás.

A másik, pedig hogy leírod, hogy mit is szeretnél (így jobban meg tudod fogalmazni és nem kell a szemébe nézned), és elküldöd neki emailben, vagy valamelyik közösségi oldalon személyes üzenetként.

De én inkább a személyest javaslom. Az a legnehezebb de egyben a legjobb is.


Ha sikerül valahogy a tudtára adnom, és kibékültök (ezt kívánom), akkor nagyon figyelj oda. Arra figyelj, hogy nehogy kihasználjon. Lehet hogy nem olyan típus aki kihasználna, de azért csak figyelj oda.

2011. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

már ezzel is próbálkoztam kétszer is :)

egyszer már leírtam mindent, már ott tartottam h megnyomom az entert de nem ment :( akkor hagytam is az egészet :|

aztán másodjára (az nem olyan régen volt) akkor meg mire el akartam küldeni, elment az áram....szerintem ez nem volt véletlen :|....ezért nem is merem elmondani :||

2011. okt. 26. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!