Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérlek mondjatok véleményt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjatok véleményt és tanácsot, szerintetek jó ötletek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj 14 éves én 16 vagyok rengeteget beszélgetek vele msnen és hát olyan jeleket vettem észre amit eddig egyik lánytol sem akikkel msn eztem. Csütörtökön jön haza győrböl és szombatra áthívtam filmet nézni, elötte elviszem fagyizni ,(veszek 1-2 üveg sört ezt vele meg beszéltem,és patogatott kukoricát,és ha éhes lesz rendelek pizzát) és hát meglátjuk mi sül ki belőlle

szerintetek lehet belőle valami?(kérlek csak normális válaszokat,lányok ti örülnétek egy iylen randinak?(soha nem volt még normális randim)))


2010. aug. 30. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sör?... ugyis engem lefognak hurrogni, de a sört hanyagolnám ha a csaj 14.. te meg 16.. végülis alkohol tartalmu ital
2010. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ő ezt kérte ezért mondom oké 1-2 üvegtöl nem baszik be senki
2010. aug. 30. 01:16
 3/14 anonim ***** válasza:
jó, csak a saját véleményem irtam le, speciel nem szeretem, ha egy nő bármiféle alkoholt iszik ^^ cigivel ugyanigy állok, de a ti dolgotok
2010. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azzal, hogyha megiszik egy kevés sört, szerintem nincs semmi baj, viszont én is utálom, ha bárki, főleg egy csaj a közelemben cigizik.

Ami a programot illeti, szerintem jó ötlet, aztán ha elérkezettnek látod az időt, akkor léphetsz, és max. csók, de gondolom ezt nem kell mondanom, ja és film közben pl. átkarolhatod (nézzetek horrort, akkor hozzádbújiik), és ha elhúzza magát, akkor még egy kicsit puhítanod kéne

Remélem segítettem, sok sikert!:)

2010. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem baj az ha isztok 1-2 üveg sört legalább picit dob a hangulaton, meg lehet te is bátrabban mersz majd nyomulni a kis piától! :) de majd a későbbiekben ha még lesz ilyen akár ezzel a csajjal akár nem inkább 1 üveg bort vegyél, 1 üvegtől még ketten nem rúgtok be, meg hát valamennyivel romantikusabb, meg szerintem a sör az férfi kezébe legyen! :) amúgy jó ötletnek tartom amiket írtál, a film legyen vagy horror/thriller, vagy romantikus vígjáték! :)

Sok sikert! :)

2010. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és ami még nagyon fontos hogy mindenképp önmagadat add, ne játszd meg magad, és akkor tuti siker, hisz ha a csaj elmegy hozzád filmezni már az jelenti azt hogy bejössz neki :):)
2010. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

igen horrort fogunk nézni és énis hangulat kedvéért egyeztem bele a sörbe és reménykedünka legjobbakban

:d és köszia válaszokat:D

2010. aug. 30. 12:45
 8/14 anonim válasza:

Sztem ez így tök cuki:) Én is imádom az ilyen randikat:)

Egyébként ha a 14 éves kiscsaj kérte a sört valszínű, hogy nem egy visszahúzódó kisnyuszi, ahogyan manapság a 13,14,15 éves kiscsajok nagy átlaga sem... Le merem fogadni, hogy az a bizonyos csók biztosan elfog majd csattanni, ami nem is baj:) Viszont ne naon nyúlkálj a bugyijába már az első randin, mert azt mi nők általában zokon vesszük:) Ha rám hallgatsz, akk csak legyél laza és hengereld le az egyéniségeddel:)

2010. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oh :D köszönöma válasz:D
2010. aug. 30. 22:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Inkább egy üveg bort vegyél ha szereti. 1 sörtől simán bealszol (legalábbis én ha csak egyet iszok, elálmosodok).

Jó randinak (bár ennyi idősen inkább nem kéne innotok), jól válassz filmet, a fagyi meg pizza jó ötlet.

Nekem bejönne:)

Lehet belőle bármi, de ne nyomulj nagyon, csak ha úgy látod hogy őt is érdekled.

24/L

2010. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!