Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez a távkapcsolat? 3 hónapot töltöttünk együtt nagyon intenzíven. Sajnos 3 hónap után haza kellett jönnöm mert 10 hónap még hátravan a suliból. (1000 km távolság)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, nem tudom elképzelni nélküle az életemet, ő a legjobb barátom, és ő is így érez. Már letelt két hónap, 1 hetet voltam is nála. Minden nap videotelefonálunk 4-5 órát. Eddig minden ok, a bizalom is a helyén volt, többet beszélgetünk, mint mikor még nála voltam, jobban megismertük és megszerettük egymást. Többször is mondta, hogy én vagyok számára az igazi, és hogy mindig velem szeretne lenni. Ezt érzem is, mert minden szabadidejét velem tölti még így is. Szerintetek kibírjuk addig? Vagy már esetleg túl sok időt töltünk együtt az interneten és később megunjuk egymást?
2011. okt. 23. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
És ahogy nézem ugyan akkor költöztél ki hozzá, mint én az enyémhez :D Nem te vagy én? :D haha
2013. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem sikerülhet, ha mindket fel akarja akkor főleg.köztünk 3000 km távolság van és kitartunk egymas mellett, szukseges a turelem,megertes és a bizalom.pozitívan állj a dolgokhoz, és hidj benne hogy egy nap egymáséi lesztek!sok sikert!:)
2015. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!