Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok ilyen furcsa fiúval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen furcsa fiúval? XP (F18)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem volt még barátnőm, kb egy éve változtam meg gyökeresen. 17 éves koromig wowkocka voltam, nem tudtam semmit az egész "életről". Ma már mintha egy másik ember lennék.


-belső: Van önbizalmam, elég lazán veszek mindent "jó lesz az úgy is" (de fürdök rendesen, külsőmre ügyelek stb.), humorom az van, nem a legpengébb de elég jó:D Viszont az emberek jórésze hülyének tart, meg a parasztabb emberek még néha retardoznak is:S Mivel sokat álmodozom (lányokról nyilván) ezért sokszor nem figyelek arra ami annyira nem érdekel. Elég szexéhes is vagyok, mivel F18 szüzike volnék, persze mondjuk jobb lenne csak egy barátnő. Bukok a 13-14 évesekre is. Elég sokat animézek, ahelyett hogy tanulnék, néha elmegyek este piálni a haverokkal, és ha olvasok vmit az főleg csak személyiség-fejlesztőkönyv lehet. Ha lefáradok akkor néha flegma vagyok de ha van energiám akkor elég beszédes. Jah és elég érzelmes ember vagyok, már csak így összehasonlításképpen mondom a többi sráccal.


-külső: sztem jóképű, enyhén szálkás, magas, felhajhabozom a hajam mert így f.aszábban áll ^^


Mi az ami taszító lehet? Vagy mennyire vagyok gáz?


2011. okt. 23. 16:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
nem egyenlő, attól hogy tudok valamit még lehetnek hülye beszólásaim vagy ilyenek.... de nem is értem, ink csak osztálytársaim ilyenek... általában
2011. okt. 23. 16:53
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont pont téged kerestelek, válaszolnál erre a kérdésemre?

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..

2011. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

mondom annyira nem szeretek tanulni de szakiskolás haverjaimnál többet tudok:P

Ezt már nem vágoM:D:D

2011. okt. 23. 16:55
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Hm egyik nap egy animés kérdésnél is te lehettél az egyik válaszoló xD

Hát nem tudom. Nem nagyon bírom a kockákat mert az ilyenek általában csak várják hogy rájuk másszon egy "szűz k*rva" de tenni már nem nagyon akarnak érte.

Hogy jóképű...minden pasi annak találja magát aki 80kg alatt van és nem pattanásos xD

Szóval bocsi de az ilyen kocka+szűz fiúk nem jönnek be :)

2011. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Méga akartam íri, hogy viszont az nálam jó pont hogy animés vagy mert imádom az animéket :D
2011. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 valaki a tömegből ***** válasza:
0%
Sokmindent nem tudsz még az életről, mondjuk 5-évvel ezelőtt ezek a tulajdonságok rendben lettek volna. Manapság viszont az számít menőnek ha a barátnődet vered veszekedsz vele undok vagy és arcoskodó. Legalább is én ezt látom, mindenkin nem csak pár emberen sajnos még kivételt sem tuok mondani. Persze lehet hogy ott ahol te élsz máshogyan mennek a dolgok.
2011. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Simán jó az csak menj csajozni is.Ne csak álmodozz, a másik sz*rd le ki mit gonodl rólad.
2011. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
te ugye nem boronkays vagy? olyan ismerős a stílusod..:DD
2011. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

a szüzesség ciki, tudom én jól:D

eddig egyszer smároltam oszt ennyi.

Ölembe hulljon vki? az nem fog megtörténni szal nem várom, tenni akarok érte, és tenni is fogok.


És igen én válaszoltam sztem:D Csak ez az anime is taszító egy nem animés számára szal nem is említem mg hogy sokat nézek, inkább csak annyira hogy "szoktam" :D

majd ha lesz megint vmi randim.

2011. okt. 23. 16:58
 20/31 anonim ***** válasza:
Én nem nézek animét, de mégsem taszító számomra.. L
2011. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!