Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok ilyen furcsa fiúval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen furcsa fiúval? XP (F18)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem volt még barátnőm, kb egy éve változtam meg gyökeresen. 17 éves koromig wowkocka voltam, nem tudtam semmit az egész "életről". Ma már mintha egy másik ember lennék.


-belső: Van önbizalmam, elég lazán veszek mindent "jó lesz az úgy is" (de fürdök rendesen, külsőmre ügyelek stb.), humorom az van, nem a legpengébb de elég jó:D Viszont az emberek jórésze hülyének tart, meg a parasztabb emberek még néha retardoznak is:S Mivel sokat álmodozom (lányokról nyilván) ezért sokszor nem figyelek arra ami annyira nem érdekel. Elég szexéhes is vagyok, mivel F18 szüzike volnék, persze mondjuk jobb lenne csak egy barátnő. Bukok a 13-14 évesekre is. Elég sokat animézek, ahelyett hogy tanulnék, néha elmegyek este piálni a haverokkal, és ha olvasok vmit az főleg csak személyiség-fejlesztőkönyv lehet. Ha lefáradok akkor néha flegma vagyok de ha van energiám akkor elég beszédes. Jah és elég érzelmes ember vagyok, már csak így összehasonlításképpen mondom a többi sráccal.


-külső: sztem jóképű, enyhén szálkás, magas, felhajhabozom a hajam mert így f.aszábban áll ^^


Mi az ami taszító lehet? Vagy mennyire vagyok gáz?


2011. okt. 23. 16:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

viktor900 a felhasználónevem mindenütt:D


egyébként jah, a kemény/tökös csávókat szeretik a lányok, és jó irányba haladok.

És igazából mind1 nekik hogy kedves vagy , vagy nem, a lényeg hogy tökös legyél. Bármit mondhattok ez így van :)

2011. okt. 23. 17:01
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan pörögsz. Nem kedvelem az animéket, és képtelenség számomra elképzelni hogy te jóképű lehetsz. De valószínűleg hadarva beszélhetsz..(remélem nem tévedek) Mert azt kedvelem ! :D
2011. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

jah bocsi csak ha Skrillexet hallgatok akkor bepörögök nagyon:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=eOofWzI3flA

2011. okt. 23. 17:07
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi baj. Én ezt az anime dolgot mindig furcsának tartottam, nekem egyből a hentai jut eszembe ami hát...no comment :D

Az hogy bejönnek a 14 éves kislányok IS az se gáz szerintem, ezzel a legtöbb korosztályodbeli pasi így van. Én csaj vagyok 17 éves mégis 15 éves fiú tetszik szóval fordítva azért cikibb :D

Az álmodozást meg hagyd estére pl. lefekvés előtt,napközbe ne pocsékold ilyenekre az időt. Vörösmartynak volt egy ilyen mondása hogy "Az ábrándozás az élet megrontója".

Az hogy érzelmes vagy...remélem nem azt jelenti hogy mindenen elbőgöd magad és a világ fájdalmán keseregsz,mert az úgy übergáz. Jó legyen a pasikban is érzelem de nem kell túlzásokba esni,mert sok lány azt nem szereti.

Ha szerinted jó képű vagy hogy hogy nincs csajod?:D Nem próbálkozol vagy mi?

17/L

2011. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs veled nagy gond :)

tényleg kicsit hiperaktívnak tűnsz, de az se baj :D

egy képet nem küldenél magadról?

(amúgy régebben én is anime fan voltam, volt cosplay meg minden :DD) ja, meg milyen magas vagy?

17/L

(engem max az zavarna hogy szűz vagy, de nem azért mert 'bénáznál' hanem más okból..)

2011. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, soha nem vonzódott hozzám senki, de kb 1 éve kezdtem el próbálkozni, mondjuk annyira nem erőltetem meg magam, enyhébb sikerek voltak de az nekem nem elég:S
2011. okt. 23. 18:37
 27/31 anonim ***** válasza:
Hmm!! Imádom a Skrillex-et! :) Ez jó pont ! (17:04-es voltam)
2011. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

most volt német érettségi, + megittam egy pohár bort

most vhogy úgy érzem magam mint egy darab szőnyeg...

jót dumáltunk meg röhögtünk ismerőseimmel, de vhogy most hazaértem oszt olyan egyedül érzem magam...........:S

Sztem most a Skrillex se segíthet:D lehet azért mert 6 napig otthon voltam és korán kellett tenni ma. :(

2011. okt. 24. 14:41
 29/31 A kérdező kommentje:
tenni=kelni**
2011. okt. 24. 14:43
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem:)
2013. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!