Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de én az elején kikötöttem hogy 1 héten kb 3-szor találkozzunk.

Figyelt kérdés
Mert nekem ez sok vagyis nem bírom a kötöttséget. Anyuék azt mondták hogy mi lesz a házas leszek..(de nem lesz olyan az biztos).. Szóval baj ha nem tudok kötődni senkihez nem?18L
2011. okt. 23. 19:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Anyu szól bele az életembe.. Mindig irányítani akar de ez nem megy neki.. Így bele érthető az is hogy ő hordja otthon a gatyát.. Mindenkire rá akarja erőltetni a dolgokat.
2011. okt. 23. 20:24
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az emberek nem így szokták általában intézni, hogy az elején megmondják, hogy hányszor hajlandóak találkozni. Ez kialakul magától, aztán vagy jó, vagy nem.


Ezzel olyan lettél, mint anyád.

2011. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 coffeez ***** válasza:
100%
Hát ja, szegény fiú..
2011. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 G3C1 válasza:
100%
pont az olyanokért mint te van ilyen gondolkodásuk a férfiaknak. mert egyszercsak fogod magad, összevesztek ezen az egészen, ő már szerelmes beléd, de meg nem érzel érte semmit. nem szabadott volna ennyit várnod. talán megkeseríted asz életét, és utána semmilyen lányban nem fog bízni. én a helyedben hanyagolnám a dolgot. ha jót akarsz a barátodnak és egy kicsit is szereted, akkor nem kínozhatod tovább. ha nem akarsz kötöttséget akkor élj szinglin!
2013. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!