Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem? El higgyem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
10éve ismerjük egymást,régen is vonzódtunk egymáshoz,de 2hónapja vagyunk csak igazán együtt! Ő már a kapcsolatunk elején mondta,hogy sokat csalódott már,és ez miatt nem akar szerelmes lenni,és harcol az érzései ellen,mert fél egy újabb koppanástól! Én ezt akkor ráhagytam,viszont most már érzem a csókjaiból,az érintéséből,hogy valami meg változott Benne!Rákérdeztem,de tagadta.Tegnap este viszont az történt,hogy taliztunk,picit iszogattunk...enyhén becsíptünk.Le is feküdtünk aludni! Hajnalban arra ébredtem,hogy adott egy puszit a számra,azt mondta :"szeretlek"...megcsókolt és kiment a mosdóba...én úgy tettem,mint aki alszik..Reggel rákérdeztem tőle,hogy emlékszik-e erre? Azt mondta,hogy igen...de ne haragudjak,biztos álmodott...és nem is érti,hogy miért mondhatott ilyet álmában...ő nem szerelmes senkibe! Szeretném hinni,hogy ez mégis csak nekem szólt...de vele kapcsolatban már nem tudom mitévő legyek... Ő 30/F én 29/L
2011. okt. 23. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl tette magát az utolsó barátnőjén? Mikor szakított vele?
2011. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeret téged. Neked kell tudnod, hogy mit kezdesz ezzel.
2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod azt, hogy szereti? Attól, hogy azt mondta? Pafff....
2011. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
8 hónapja szakítottak...de ez ilyen komolyabb,együtt éléses kapcsolat volt! És beismerte nekem,hogy még nem tette túl magát rajta...bár nem kezdené újra vele! Tehát olyan szinten lezárta már azt a kapcsolatot...
2011. okt. 23. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem zárta le ezt az egészet. Te vagy Ő kezdeményezte a kapcsolatotokat? Lehet, hogy csak felejtésnek kellesz neki! Neked mióta nem volt kapcsolatod (ha friss szakításból léptél ebbe a kapcsolatba, akkor lehet fél bízni benned)Nem lehúzni akarlak csak kellenek ilyen információk, hogy az ember tudjon ítélni.
2011. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hááát...hogy ki kezdte ezt a kapcsolatot,azt nehéz lenne megmondani! Valahogy egyszerre nyitottunk a másik felé...és így alakult.Nekem 10hónapja ért véget az előző kapcsolatom!
2011. okt. 23. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Pulykatojás effektus
2011. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez édes :) :)

Ugy elképzeltem magam elött a történteket.

Szerintem szeret, csak nem akarja hogy "tudd". :) ;)


Üdv,17 Lány

2011. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!