Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdenéd a pároddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdenéd a pároddal? Visszaköltöznél hozzá? Van esély, hogy boldog legyetek?

Figyelt kérdés

Párommal augusztus végétől 7 hónapig éltünk együtt. Most 1 hónapja elköltöztem, majd úgy volt, hogy vége.

Költözésem legfőbb oka az volt, hogy átjárt 2 csajhoz a közelben, az egyikkel 5 éve volt egy rövidke kapcsolata is, akik állítólag csak a barátai és semmi több. Valóban nem volt másra jel, de nekem akkoris nagyon rosszul esett, hogy velük meg tudta beszélni a problémáit, velem pedig nem. Engem kezdett elhanyagolni.

Most újrakezdtük a kapcsolatot, de nem költöztem még vissza. Első 2 hétben nagyon aranyosan viselkedett, főzött nekem, virágot is vett. Megmondta, hogy én többet érek és fontosabb vagyok neki, mint az a két csaj. Csakhogyis hiába mondta, hogy képes megszakítani velük a kapcsolatot, vannak jelek, amik arra utalnak, hogy nem. Az egyikkel a kutya miatt valamennyire tartja is a kapcsolatot. Azt mondta, hogy csak akkor keresi, ha a kutyára vigyázni kell, de úgy érzem és látom, hogy nem...

Nem tudom, hogy mi lenne erre ajó megoldás.

Az elején próbáltam a lányokkal megismerkedni, de aztán azt mondták, hogy a párommal megszokták, hogy csak kettesben beszélgetnek. Nekem ez nem tetszett. Mára úgy megutáltam őket, hogy nagyon nehezemre esne, ha továbbra sem változnának a dolgok, de 1-2 hónap múlva képes lennék talán máshogy megközelíteni őket. Arra szeretném majd kérni a páromat, hogy csak velem menjen át hozzájuk és találkozzon velük!

Szerintetek van értelme ennek??? Lehetünk így még boldogok??? Attól félek, hogy én nem tudok majd velük megbékélni...


2009. máj. 4. 11:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát ne menj hozzá vissza.

Most már tényleg ne, főleg, hogy azóta is vagy ötször szakítottatok.


Itt az ideje, hogy kicsit magadban legyél, megnyugodj, és szép lassan nyissál kifelé, másokkal is megismerkedhetsz, De azt sem muszáj, csak szervezd az életedet, érezd jól magad tőle függetlenül, és ne aggódj már azon, hogy mi lesz. Ne őröld fel magad olyanon, ami már nem változik, nem lesz jobb, ez felesleges áldozat lenne tőled!

2009. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!