Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak bombázó nők gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak bombázó nők gáz pasikkal? Nem gazdagokkal. Hanem nem szép pasikkal? Sok ronda férfinek mért van bomba felesége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
mert pénzes...
2011. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Mert amig te csak a külsőségekkel foglalkozol, addig azok a pasik fejlesztik magukat agyilag, így valamivel jobb beszélgetőpartnerek, érzelmileg (meg mindenképp) intelligensebbek lesznek és jobb jövőt is biztosítanak. Tudod, egy természetes, okos, humoros, megfontolt pasi sokkal többet ér egy értelmes nőnek, mint az agyonvikszolt, csupasz pacsulibombák :).

20/L

2011. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem igaz utolsó. Ha fizikailag nem jössz be a leánynak, lehetsz te a megye legjobb beszélgetőpartnere, sosem lesz a barátnőd.

Én is hiába tudok millió dologról beszélgetni illetve hozzászólni, helyzetkomikumokat, szóvicceket gyártani, mivel 34 évesen még nem tudom szeretnék-e gyereket, mindenki elküld a bánatba, legyen az 24 vagy 36 éves.

Semmire nem megyek.

34 ffi

2011. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%
ezek általában pénzesek. én még nem láttam csóró csúnya pali mellett csinos nőt.
2011. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%
F/34-gyel egyeznek a tapasztalataim. Egy másik F/34.
2011. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!