Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogyha elkezdett hízni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig nagyon jó alakja volt, de az utübbi időben elkezdett hízni. Szépen lassan jön pocak meg a vastagabb comb stb. Szerintem ő is tudja, csak hát értitek...Nem könnyű, eddig mindig dícsértem, hogy milyen gyönyörű meg ilyenek, de hát most :S Mondjuk még nem olyan nagy "baj" a helyzet, de azért nem szeretném, hogy ez így menjen tovább. Persze ettől függetlenül még ugyanúgy szeretem, de már a családja is mondta neki, hogy látszik rajta...Szerintetek inkább haggyjam és ne szóljak? Várjam meg amíg észbe kap, vagy valahogy mondjam meg neki?
2011. okt. 24. 18:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem a pasim hozzám vágta hogy nagy a seggem formáljam xD kicsit sokként ért tekintve hogy már 3 hete azon dolgozok :D:D utána nem győzött bocsánatot kérni az a vicc hogy előtte két nappal még azt mondta de jó seggem van xD biztos két nap alatt híztam 20 kilót :DDD

Nem tudom hogy lehet az ilyet megmondani hogy ne bántódjon meg. becézd egyszer husikának és figyeld meg mit reagál :DD

2011. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én anélkül kezdtem sportolni, hogy a párom szólt volna, vagy, hogy hízni kezdtem volna. Nem tartottam elég feszesnek a testem.

Elvárom a pasimtól, hogy kommunikáljon velem és mondja el, ha valami nem tetszik, még akkor is, ha abban a pillanatban fáj.

26N

2011. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!