Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogyha elkezdett hízni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig nagyon jó alakja volt, de az utübbi időben elkezdett hízni. Szépen lassan jön pocak meg a vastagabb comb stb. Szerintem ő is tudja, csak hát értitek...Nem könnyű, eddig mindig dícsértem, hogy milyen gyönyörű meg ilyenek, de hát most :S Mondjuk még nem olyan nagy "baj" a helyzet, de azért nem szeretném, hogy ez így menjen tovább. Persze ettől függetlenül még ugyanúgy szeretem, de már a családja is mondta neki, hogy látszik rajta...Szerintetek inkább haggyjam és ne szóljak? Várjam meg amíg észbe kap, vagy valahogy mondjam meg neki?
2011. okt. 24. 18:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mielőtt "túl okosítanak" téged megmondom hogy tényleg mit tegyél!


Vedd számba, hogy ennyire fontos neked az alakja, szereted-e annyira hogy tökre ne érdekeljen!


Persze ha annó milyen vékony meg sexy, volt nehezíti döntést, de nem te döntöd el hogy mennyit eszik, ill mozog, ha rosszul érzi magát kövéren leakar majd fogyni!

2011. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
a közös edzés jó lenne csak rákéne vennem. meg a 18:51es válasza is jó. köszi az ötleteket :) csak azért nem tudtam mit csináljak mert mindig őszinte vagyok vele de azért nem akarok belegázolni a lelkivilágába.
2011. okt. 24. 19:03
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem finoman megbeszélhetnéd vele. Mindkettőtöknek ez a jó hosszú távon, hiszen fitten ő is jobban érzi majd a bőrében, meg szexinek a szemedben, meg persze te sem hidegülsz el tőle. Mindenképp óvatosan adagold neki, közben mondogasd, hogy imádod, szereted, szexinek tartod, csak félsz, hogy a jövőben mi lesz. Valóban mondhatod, hogy neked is több mozgás kéne, járjatok el együtt futni, stb. Lehet, hogy pillanatnyilag kicsit rosszul esik majd neki, de tudja, hogy valós az alapja, ha erős a kapcsolatotok, és érezteted vele, hogy szereted, túlléptek a sérelmeken. Rajtam is volt plusz, mikor a mostani férjemet megismertem, és ő nagyon ügyesen kezelte. Nem hozta szóba, csak mikor én mondtam, hogy szeretnék fogyni. Mondta, hogy ő sem bánná, de nemhogy megbántott volna, hanem miatta kaptam meg azt a célt, erőt, amivel sikerült 15 kg-t lefogyni egy év alatt. És nem volt küzdelmes, nem feszengtem előtte, állandóan dícsért, hogy milyen szép vagyok, szexi. Most már házasok vagyunk, van egy kisfiunk, sajna vissza is jött 8kg, de pont a férjem miatt nem hanyagolom el magam. Mondani nem mondja, sőt, tudom, hogy szeret, kíván így is....dehát mégis! Szerintem pont az a jó a párkapcsolatban, hogy ha magad miatt nem is, hát másért igazán van értelme csinosnak, aktívnak lenni, és nem ellustulni.
2011. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%
Ne mondd meg neki, továbbra is dicsérd! A lányokkal nem szabad őszintének lenni.
2011. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
én így is szeretem őt, és még így is szexi. csak most kicsit meglepett, hogy ilyen hirtelen hízásnak indult, mert régen mindig vigyázott az alakjára meg minden.
2011. okt. 24. 19:14
 16/22 A kérdező kommentje:
meg hát pont most jön ez az esős sz*r idő..így nem túl jó futni.
2011. okt. 24. 19:16
 17/22 napietus ***** válasza:

szerintem mondd neki. mai fiatal lányok tleg lusták mint a dög, aztán csodálkoznak, hogy 25 éves korukra kifolynak a nadrágból. az ő érdeke is ez, hogy ne szaladjon el a dolog, mert 2-3 kilót még könnyebben lead, mint 10-20-at.


29/n

2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A csajok elvárják az őszinteséget, de ha az igazat a szemükbe mondod, akkor egyből bunkó állat vagy és megsértődnek.

Nyugodtan közöld vele, hogy felszedett egy pár kilót és jó lenne, ha nem hízna el. Sajnos ma az emberek kib.szott lusták és már nálunk is népbetegségnek számít az elhízás.

2011. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Együtt vagytok már 3 éve? Olyankor szoktak a nők elkezdeni hízni.
2011. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jót tett, hogy anno a barátom felhívta rá a figyelmemet. Nálam nyerő az egyenes beszéd, persze emberhez illő stílussal kombinálva. Eredményesebb, mint a köntörfalazás vagy a célozgatás. Elsőre talán sokként éli meg, de ha van egy kis önkritikája, akkor magába száll és tesz az alakjáért.
2011. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!