Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után melegítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után melegítsem fel a káposztát?

Figyelt kérdés
:D Vicces tudom, de vissza szeretném kapni és még semmi nincs veszve. Tudom... 3 hete nem beszélünk, 4 hét múlva lesz a névnapja, arra gondoltam, h addig semmiféle kommunikációt nem tartok vele, egyszer majd belibbenek a munkahelyére, csak, h lássa, h még a térképen vagyok:P És majd a névnapján keresem. Mit szóltok? Tudom a káposzta nem jó felmelegítve, de nekem akkor is kell:D és hiányzik és tudom, h én is neki:)
2011. okt. 25. 08:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
:) Kitudja, meglehet. De egyszer már "megfogtam", másodjára is meg fogom és előnyben vagyok, mert én ismerem már őt:)
2011. okt. 26. 21:23
 12/26 anonim ***** válasza:
ha már ráfagyott a zsír, akkor mindenképp!! bár jó hidegen is
2011. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nagyon magabiztos vagy. És ha már van valakije? én a te helyedben nem nagyon ragadnék, ez taszító inkább mint vonzó.
2011. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

De nem ragadok, 4 hét alatt egyszer sem kerestem, nem zaklattam, nem ragadok :)

Lenne vkije, nem hinném, de ha lenne is és tudnám, h boldog vele 1000-szer könnyebb lenne elengedni. de 100%ig biztos vagyok benne, h még egyedüláálló

2011. okt. 28. 07:26
 15/26 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy hiányzol neki?
2011. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ajj, nem tudom biztosan, de úgy érzem, h hiányzom neki. Ki tudja? Fogalmam sincs, de hiányzik, h beszélgessek vele. Csak egy kicsit..
2011. okt. 28. 18:59
 17/26 anonim ***** válasza:

Hat...eleg nehez ugy ez. De attol is fugg, hogy erdemes-e ismet beprobalkozni, Peldaul ha tobb eves kapcsolat akkor inkabb.

Mennyi ideje voltatok egyutt?

2011. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ideig, bocsii :)
2011. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Másfél hónap tömör kavalkád :) Igazából a kérdés kiírása óta eljutottam abba lélekállapotba, h elfogadtam azt, h nekem nem ő az igazi... De hiányzik ő maga, a személye, és ahogy megölelt. Senki nem tud úgy ölelni, mint ő, legalábbis azóta folyamatosan kéregetem a barátaim, rokonaim, h ölelgessenek, de vhogy nem jön nekik össze, az a "szétroppantalak és nagyon közel akarlak magamhoz érezni" ölelés. Hiányoznak a beszélgetések...

Nem tudom, meglátjuk mit hoz a jövő, de remélem minden rendeződik és szép emlék marad :)

2011. okt. 28. 20:38
 20/26 anonim ***** válasza:
Most akkor emleket akarsz vagy visszahoditani? Mert nem mindegy:) Es az sem, hogy miert szakitottatok és hogy melyikotok?
2011. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!