Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen egy igazi nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen egy igazi nő? Kivitelezhető ez, ilyennek lenni?

Figyelt kérdés
Egy Igazi Nő nem féltékeny hanem féltő ! Nem kételkedik, hanem magabiztos. Tud érinteni és tudja értékelni az érintést. Egy Igazi Nő vár, nem elvár... A szemével és a mosolyával, az egyéniségével hódít Egy Igazi Nő kinövi azokat a kicsinyes téveszméket, miszerint mindenféle ócska nővel versengeni kell... Egy Igazi nő tudja, hogy mikor elég, mert van benne tartás....
2011. okt. 25. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen, ilyennek kellene lennie, de a mai nő önbizalomhiányos, kételkedik és lábtörlőnek használja magát.


Én fele módon majdnem nő vagyok csak néha vannak kételyeim, de tartásom az legalább van. ez eddig nem tetszett a pasimnak. Aki már csak voltpasi.

2011. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

10:54


Ezek szerint valamit nagyon elnéztél, ugyanis nem te hódítasz, hanem a férfi.

2011. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"az ötvenes években mindenkinek kötelezően dolgoznia kellett, tehát az általad vázolt típus adott történelmi korban nem létezett."

Ez így nem igaz, nem magyar viszonyokra gondoltam, hanem az 50-es évek Amerikájára, bár igaz, ezt a válaszomba nem tettem bele.

2011. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 napietus ***** válasza:
ja, hát az ember automatikusan hazai viszonyokra gondol, ha nincs más ország megjelölve.
2011. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőnek minek pasi?
2012. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez az idézet így igaz, viszont, ehhez szükséges egy olyan partner, aki ebben segíti is a nőt, hogy ilyenné váljon. Ha a férfi okot ad a féltékenykedésre és bizalmatlankodásra, akkor a nő sosem lesz igazi nő, mert nem érzi magát biztonságba. Akkor viszont tényleg le kell lépni.
2014. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!