Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen egy igazi nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen egy igazi nő? Kivitelezhető ez, ilyennek lenni?

Figyelt kérdés
Egy Igazi Nő nem féltékeny hanem féltő ! Nem kételkedik, hanem magabiztos. Tud érinteni és tudja értékelni az érintést. Egy Igazi Nő vár, nem elvár... A szemével és a mosolyával, az egyéniségével hódít Egy Igazi Nő kinövi azokat a kicsinyes téveszméket, miszerint mindenféle ócska nővel versengeni kell... Egy Igazi nő tudja, hogy mikor elég, mert van benne tartás....
2011. okt. 25. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%

Igen ez egy idealisztikus, 40-es, 50-es évekbeli háziasszony, akinek nincs munkája, ami stresszelje, nincs lehetősége csalódni magában, nincsenek az otthonteremtésen kívül ambíciói...és minden álma a család.

Ami nem rossz, egy járható út, ma is vannak ilyen feleségek, de tudni kell, hogy az "igazi nő" is csak ember.

Tudsz-e a változni? Igen, az, ami alapból benned van, amire képes vagy, azt tudod fejleszteni, de alaptermészetet nehéz megváltoztatni. Inkább lehetetlen. Ha úgy érzed van miben fejlődnöd, akkor tedd meg, de ne akarj valami elérhetetlenhez hasonlítani, inkább csak önmagad egy jobb verzióját akard megteremteni.

2011. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Vannak ilyen nők. Én egy szerencsétlen(szerencsés?) hiba után teljesen ilyennek látom magam :)


Egy ilyen nőt nem lehet kihasználni, abban biztos vagyok.


24/n

2011. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!

Miért érzed h ez egy szerencsétlen/szerencsés dolog?

Harmonikus, kiegyensúlyozott az életed?

2011. okt. 25. 11:20
 14/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A hibán azt értettem, hogy eddig egy párkapcsolatom volt, amiben nagyon, de nagyon kiszolgáltattam magam az illető férfi kénye-kedvének. Így egy idő után teljesen értéktelen lettem a számára. Persze én úgy gondoltam, hogy ez a fajta viselkedés a természetes.

Aztán kiderült, hogy már jó ideje félre lépett, és mikor kérdőre vontam, még neki állt feljebb...


Elhagytam, és ebből az esetből rengeteget tanultam. Néha talán kell egy- egy pofára esés az embernek, hogy utána egyenesebben tudjon állni. :)


24/n

2011. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Egy szinte teljesen hasonló pofára esésen én is átestem, jelenleg párom előtt. Szerencsére időben kapcsoltam, felnyitották a szemem, így onnan leléptem.

Csak én nem sokat tanultam a hibámból, igaz jelenlegi párom és a régi ég és föld. Van már közös gyerkőc is.


Mégis valahogy úgy érzem (lehet h én így reagáltam le a csalódást) még jobban be vagyok burkolózva, és a fent említett IGAZI NŐ ideált mégcsak nem is súrolom.

2011. okt. 25. 11:42
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a beburkolózásod inkább az önbizalom hiányából ered. Ezen kéne először változtatni, utána jöhet az álomnővé válás. :)


Nekem szerencsére sokat segítettek a barátaim, családom, így hamar talpra álltam. Az exem mellett inkább hasonlítottam egy menzás nénire, mint egy 24 éves fiatal nőre.

Jött a torna meg a stílusváltás, és ezekkel együtt szerencsére az önbizalom is megjött! :)


Kívánom, hogy sikerüljön ilyen nővé válnod!

2011. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy.


Én 25 vagyok, de néha olyan savanyú nyugdíjjasnak érzem :)


MEgpróbálok változni :)

2011. okt. 25. 12:11
 18/26 napietus ***** válasza:

igen ilyen, de ezt rövidebben is el lehet mondani: egy igazi nőben van tartás. ez hozza magával a többit.


29/n

2011. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:10


Jól beszélsz,toltam a zöld kezet!

2011. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 napietus ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:10


az ötvenes években mindenkinek kötelezően dolgoznia kellett, tehát az általad vázolt típus adott történelmi korban nem létezett. tanul, gondolkodik, beszél. ebben a sorrendben.

2011. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!