Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki még hisz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki még hisz, vagy képes a tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Van.. Pl én (:

Aki keres az talál..Ne add fel a keresgélést!

Ééés sok szerencsét..^^

2011. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az keresek,bár most hagytak el másfél év alatt a 3madik kapcsolat szar az egéssz,mindíg mikor beléjük szeretek,akkor ők csá
2011. okt. 25. 14:35
 13/17 anonim válasza:
100%
Figyelj, ha ez tényleg így van ahogy írod, hogy folyton elhagynak, akkor én a helyedben elgondolkoznék kicsit azon, hogy talán benned is van hiba nem? Gondold át, h ezekben a kapcsolatokban hogyan viselkedtél, mit rontottál el. Én arra is gondolnék h esetleg túlságosan rátelepedtél a partneredre stb... Am meg ha olyan görcsösen keresgélsz, az annál rosszabb. Nyugi, lehet egyszer, mikor nem is sejtenéd, akkor toppan be az életedbe a nagy Ő :)
2011. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerintem,bele választok mindíg,mert azt szokták mondani felelőtlenül lehet bármilyen szót mondani például szeretlek,vagy örökké együt,vagy te vagy az életem,én el hiszem bele szeretek ő meg lelép.
2011. okt. 25. 15:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak, mint ahogy két diplomás, három nyelven beszélő cigányok is vannak, csak nagyon ritkák.
2011. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ahogy itt olvasgatom a reagálásaidat kedves kérdező, én már rá is jöttem, h miért hagynak el.... -.-
2011. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
na mesélj utolsó
2011. nov. 5. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!