Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok de nem tudom mit tehetnék ellene!?

Figyelt kérdés

Most vagyunk 4 hónapja együtt barátnőmmel és úgy 2 hónapja rám jött hogy én mindenért féltékeny vagyok .Többször volt már ez miatt veszekedés hogy nem bízok meg benne stb.

Idén lesz a szalagavatójuk és utána elmennek az osztállyal bulizni , de én már most azon kattogok hogy úristen kivel fog megcsalni hány srácfog rámászni.

21/F

Néha már annyira magamba beszélem hogy megcsal vagy megfog csalni hogy a síró görcs kerülget .

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék ez ellen :S


2011. okt. 10. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hülyeség.. mi is voltunk már egymás nékül bulizni, és nem lett semmi.. :)
2011. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha tényleg szerelmes vagy belé, és ő is beléd akkor meg kell benne bíznod, ha valóban szeret úgyse tesz olyat, ha meg nem akkor meg mit keresnétek egymás mellett?
2011. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azért vagy féltékeny mert valahol legbelül nem bízol a párodban! Próbáld meg ezt a dolgot kiküszöbölni,és bízni benne,ha nem megy akkor hosszú távon rámehet a kapcsolatotok is!
2011. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hülyeség csak mielőtt mi összejöttünk pont elment bulizni és hát kiderült hogy 1 sráccal majd nem összejött ez nekem olyan szarul esett hogy azóta sem tudtam elfelejteni .

Hiába tudom azt hogy már szeret és nem csalna meg :(

És már attól félek rá megy a kapcsoltunk ha így folytatom

2011. okt. 10. 15:25
 5/19 anonim ***** válasza:
akkor itt a megoldás ha attól félsz h rámegy a kapcsolat, akkor ideje változtatni, MAGADBAN!
2011. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mielőtt - tehát ekkor még nem jártatok..
2011. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Így van nem jártunk rá 1 hétre jöttünk össze azt is tudom hogy akkor még nem volt belém szerelmes most pedig igen.

Azt hiszem nem vagyok teljesen normális hogy ezt csinálom vele :(

2011. okt. 10. 15:49
 8/19 anonim ***** válasza:
ugyan már, ne edd magad azon, h mi volt.. hülyeség az egész..
2011. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülyeség azt is tudom hogy nem csalna meg de még is bennem motoszkál már akkor ideges vagyok ha pár perccel később hív a megszokottnál :D
2011. okt. 10. 15:57
 10/19 anonim ***** válasza:
ezt hagyd abba, mert elveszitheted.. :S
2011. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!