Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Maradjunk barátok! " Mi motivál egy lányt, hogy ilyet mondjon egy pasinak a kapcsolat közepén, amikor addig azt mondta a pasinak, hogy szereti?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra fordulnak meg az érzések? Mi zajlik le ilyenkor bennetek csajok?
2011. okt. 27. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért fordulnak meg egyik napról a másikra, mert hirtelen felbukkant egy jobb jelölt és te már nem kellesz neki, de azért tartaléknak még jó leszel egyszer.
2011. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 omba ***** válasza:
87%

Én is azt gondolom, hogy már korábban értett valami, vagy valami új érzelmi vihar, - de hát akkor világos oka volna.

A "maradjunk barátok"-ról azt olvastam, mint mikor anyád azt mondja:

A kutyád megdöglött, de azért megtarthatod!

2012. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Elege van beloled,másra vágyik,de nem akar megsérteni.
2012. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Dominica0907 válasza:

Annak idején én is voltam ilyen helyzetben ( női oldalról)Nálam az volt a baj hogy az akkori pasim nem figyelt oda rám. Naphosszat játszott a gépen, és szerinte jó kikapcsolódás volt hogy üljek mellé és nézzem. Nemigen jártunk el sehova, ha a barátaimmal mentem inkább bulizni akkor azzal jött hogy biztos pasizni akarok, mikor mondtam hogy akkor jöjjön velünk a válasz az volt hogy nincs kedve... ( ÉS A NŐK BONYOLULTAK!!! XD ) mind1, többször próbáltam felhívni a figyelmét hogy változtatnunk kéne, nem tett semmit, aztán egyszer egy buliban megismertem valakit, nem történt semmi köztünk, csak beszélgettünk, de ráébredtem hogy már 3éve várok arra hogy jobb legyen de csak elhidegültem tőle, nem utáltam, szerettem, de már nem voltam szerelmes, annyira viszont szerettem, hogy érdekeljen mi van vele, esetleg dumáljunk néha, barátok maradjunk hiszen évekig együtt voltunk. A vicc az egészben hogy mondtam neki hogy nem lesz folytatás de 2 hét után átjött hozzám hogy megkérje a kezem... sztem valamit félregondolt, pedig mondtam hogy vége és nem akarom újrakezdeni ( ez a pasiknál mióta jelenti azt hogy " ha megkéred a kezem minden ok!?")

Mind1, lényeg hogy nem maradtunk barátok, de csak mert megsértődött hogy nemet mondtam...

2022. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!