Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változni fog a dolog?

Figyelt kérdés

Fülig szerelmes voltam egy lányba és igen hosszú ideig húzódott a dolog, de végül nem lett belőle semmi, ő miatta nem miattam, nem kell mondjam, hogy kikészültem, és hónapok kellettek mire ismét magamhoz tértem. Nem régiben találkoztam egy helyes lánnyal, tetszik tényleg kívül belül, randizgatunk már 2 meg volt. De egyenlőre semmit nem érzek, mármint csak, hogy szimpatikus, de nem zúgtam még bele. Ezt érzem a csalódás óta, hogy nem igazán lángolnak fel bennem a dolgok úgy hirtelen, nem tudom miért, gondolom, mivel az előző igen nagy hatással volt rám, és bármire képes lettem volna érte. Szóval voltatok már hasonló helyzetben? Meg fog ez változni? Mármint rem tudok többet érezni a lány iránt.


/20F


2011. okt. 27. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
még fáj a seb amit okozott neked, de az idő mindent begyógyít.
2011. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ennyi idő elteltével is ... Lassan 6 hónapja, és nem is láttam azóta. És jobban vagyok érzem. De még mindig kihat rám..
2011. okt. 27. 18:35
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

Amint észreveszed, hogy tulajdonképpen az előző csajt nem is szeretted, akkor megváltoznak, igen. Mert nem szeretted! volt egy elképzelésed, hogy milyen lehet az a lány, álmodoztál róla, de sose történt meg az egész. Csak a fejedben! Ez hívják plátói szerelemnek.


Most megadatott, hogy találtál valakit, aki hajlandó megnyílni neked és megmutatni, hogy milyen ő. Így már nem veszel zsákbamacskát, tudod mire számíthatsz. De csak akkor, ha te is veszed a fáradságot és megmutatsz mindent magadból. PLUSZ! Arra sem vagy rest, hogy megismerd ő igazán.


Soha ne légy szerelmes a saját vágyaidba! Az embert magát szeresd, ha szereted, ne azt az elképzelt valakit. Amíg nem jársz valakivel együtt, és nem ismered meg, addig csak a felszínt kapargatod. Az meg nem szerelem!

2011. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó. Várj ez nem plátói volt! Egy nagyon szoros barátságból fordult át a dolog szerelembe, a lány is érzett valamit és ő kért időt, hogy dönthessen én vagy a jelenlegi párja, és nem mellettem döntött, nagyon sokat találkoztunk és randiztunk, és nem plátói volt a dolog.
2011. okt. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!