Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon változni fog a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon változni fog a dolog később? Tegyem meg azt a lépést?

Figyelt kérdés
Télen volt egy csaj akivel kavartam kicsit, de a távolság miatt félbe maradt a dolog meg velem is lett valami problémája időközben. Nem láttuk egymást fél éve már, de múltkor a környékükön jártam ahol lakik és összefutottunk. Túl sokat nem beszéltünk sajnos, mert ment valahova., de én ráértem volna. Viszont nagyon örültem neki, hogy újra láttam. Viszont mesélte, h mostanában sokat bulizik meg rengeteg pasival ismerkedett meg úgyhogy nagyon elfoglalt mostanság. Ennek nem örültem egyáltalán, így gondoltam azért mondogatja, hogy én nem érdeklem. Viszont engem meg ő nagyon is érdekel újabban eléggé rákattantam. Aztán mikor elváltunk akkor se volt semmi csak puszi-puszi és szia. Van amúgy mellette más lány is akinél esélyes vagyok, de valahogy vele szeretnék összejönni, viszont ahol lakik most sok új pasit szedett fel így nem nagyon merek lépést tenni egyelőre. Vagy megkéne próbálni? Mit tegyek? Esetleg várjak és addig keverjek más csajjal és majd később nyárvégén? Nem tudom mit kéne...
2009. jún. 15. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk elsőre döntsd el, hogy mit szeretnél. Ez alapján egyik leányzóhoz sem fűz túl komoly szál. Szóval azt hiszem tökmindegy, hogy merre lépsz.
2009. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha érdekled úgyis megkeres! Próbáld meg elfelejteni, rengeteg más jó csaj van még, itt a nyár!!! Én is hasonló cipőben járok! :)
2009. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!