Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a párom kicsit "küzdjön" értem?

Figyelt kérdés

Vagy ez hülyeség?

Így úgy érzem,hogy teljesen megvan nyugodva( ez nem is rossz) csak szerintem úgy érzi bármit megtehet,mert úgysem hagyom el és mindig szeretem stb.Néha jól esne ha kicsit törné magát hogy néha érezze hogy igenis elveszíthet,mert néha eléggé zavar hogy megse próbálja magát visszafogni semmibe pl veszekedés.úgy kiabál velem és stb ahogy kedve tartja..ha én lennék ilyen biztos rosszul esne neki.Ha sztem ő volt a "hülye" akkor is én kérek bocsánatot és nekem van lelkiismeret furdalásom:/

Vagy tök hülyeség amit szeretnék ? Ha az akkor írjátok meg nyugodtan most amúgy is olyan fázisba vagyok hogy mindent eltúlzok:)


2011. aug. 16. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hülye vagy!
2011. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem építs akadály pályát, vetkőzz le teljesen és dőlj be a célvonalra
2011. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oks köszi:D
2011. aug. 16. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezdd azzal, hogy a barátnője vagy, és nem egy csecse lábtörlő.

Esetleg ha ő sért meg, ő kérjen bocsánatot.

Esetleg ne hagyd, hogy veszekedés úgy beszéljen veled, mint egy bárcás kur.vával.


Nagyjából azt kapod, amit kiharcoltál magadnak, meg amit szerinted megérdemelsz.

Amíg nem tartod magad többre, és mindezt megteheti, te pedig TÉNYLEG hagyod, addig miért kéne küzdenie érted??


Az ember nem küzd a lábtörlőért, egyszerűen használja. Végül is csak egy lábtörlő...

2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazad van köszi:) azt hiszem csak elvakít a szerelem..
2011. aug. 16. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt...én egy másik sráccal próbáltam. Hát jól megszívtam...ennyi volt 1.5év. Romokban az életem.

Szerintem ülj le és beszélj vele, nekem is azt kellett volna tennem, ahelyett h játszom az agyam...:(

17/L

2011. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Figyi nem hülyeség,az én párommal egyszer szaladt el a ló. Mármint úgy értem hogy veszekedésnél mindent a fejemhez vágott.(amit utána nagyon megbánt,nem győzött bocsánatot kérni) És én leültem vele megbeszélni hogy párja vagyok nem pedig valami akárkicsoda kivel így beszélhet. Ő megértette azóta ha összekapunk valamin mindig meggondolja mit mondd! :)

4 év vagyunk együtt. Ti ?

2011. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

már megbeszéltük a dolgot,belátta hogy hibázik.Bocsánatot is kért:)

amúgy 11 hónapja:D

2011. aug. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!