Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevesebbet beszélgetünk, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet beszélgetünk, mint amire nekem szükségem van. A kapcsolatunk halálra van ítélve?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együttés sajnos alig beszélgetünk a párommal. Egész nap dolgozik, aztán késő d.u. megy edzésre, majd hazamegy, fürdik és feljön hozzánk. Általában ez olyan 8 után van. Ha beszélgetünk, akkor is ő mesél hogy mi volt a munkahelyén. Meg sem kérdezi (illetve nagyon ritkán), hogy nekem milyen napom volt. Látom rajta, hogy fáradt, majd\' leragad a szeme, ezért általában legkésőbb 10 vagy fél11kor lefekszünk aludni. Reggel tőlem megy dolgozni. Látom rajta, hogy szeret, és én is szeretem. Ha épp nem dolgozik hétvégén (sajnos ez ritka) akkor elmegyünk valahova, és beszélgetünk de kb. 2 hetente egyszer van ilyenre lehetőség. Szeretnék neki mesélni, mit csináltam aznap stb., de félek hogy untatom ezzel. Ha mesélek neki, nem mindig reagál, ami engem roppant mód zavar, de nem teszem szóvá, mert néha én is csinálok ilyet. Ma volt a bizonyítványosztás (gimnazista vagyok), ő vitt fel, és évzáró után vele találkoztam először, és még csak azt sem kérdezte meg, milyen lett a bizonyítványom. Mit tegyek? Várjak, amíg jobban összecsiszolódunk, és lesz több ideje és nem lesz fáradt, vagy szakítsak vele? Szerelmes vagyok belé, és ő is belém. 18/L (párom 26)
2009. jún. 25. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy szeret csak fáradt. Igaz, mi öt éve vagyunk együtt, de én is hajnalban kelek, megyek dolgozni, és mikor hazaérek rohadt fáradt vagyok, semmihez sincs kedvem Sokszor már fél nyolckor megfürödve fekszem az ágyban. Várjál egy kicsit, és ha más nem kérdezz rá nála, beszéljétek meg. Nincs halálra ítélve a kapcsolatotok, az egyetlen hiba benne a kommunikáció hiánya. Ezen pedig lehet segíteni, ha megbeszélitek.
2009. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor ne szakíts vele! Mondd el neki az egyik ilyen hétvégi beszélgetés alkalmával, hogy téged ez zavar és szeretnéd ha ez változna, mert nagyon szereted és szükséged lenne erre. Szerintem ez így korrekt is, és ha szeret, akkor megfogja tenni érted. Sok sikert!:)
2009. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Amúgy minden jó vele, szeretek vele lenni, szex is fantasztikus, de nekem hiányzik a beszélgetés. Az előtte lévő párommal, igaz hogy csak 3 hétig voltunk együtt (nagy volt a korkülönbség és nem működött a szex), de vele akár hajnalig is beszélgettem (mai napig beszélgetünk msn-en). Múltkor rákérdeztem, tudja-e mikor van a névnapom, de nem tudta, pedig sokszor elmondtam már neki. :(

2009. jún. 25. 17:41
 4/10 A kérdező kommentje:
Már többször szóvá tettem neki, veszekedés is volt belőle, mert én nem értem meg, hogy ő fáradt. De ha 7 napból mind a 7 nap fáradt akkor miért maradjak vele? Fiatal vagyok, szükségem van arra, hogy beszélgessünk. (Egyébként egyszer mondta, hogy az exét azért csalta meg, mert egy buta liba volt, és nem lehetett vele beszélgetni, és hogy én sokkal okosabb vagyok mint az a lány, velem lehet beszélgetni és ez az egyik ok amiért szeret!)
2009. jún. 25. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs halálra ítélve a kapcsolat. Én anno egy éve a párommal ugyanígy kezdtem. Alig beszélgettünk, nekem be nem állt a szám, ő csöndes volt, de pár hónap után, mikor már megszokott, kezdett feloldódni és azóta nem csak szerelmesek, hanem barátok is vagyunk. Lehet a te párod is nehezen oldódik, és arról meg igazán nem tehet, hogy fáradt, olyankor próbáld megmasszírozni, vegyetek közösen egy fürdőt. És ha szeretitek egymást, nincs értelme a szakításnak.
2009. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Mi 2 éve vagyunk együtt, de a páromat se érdekli hogy sikerült-e a vizsgám meg ilyesmi. Sőt van hogy beszélek hozzá és leállít hogy maradjak csendben, mert az agyára megyek (pedig csak mesélem hogy mi volt velem).
2009. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, hülyeség lenne szakítani de amikor beszélgetést kezdeményezek, és kudarcba fullad, bepánikolok, hogy unalmas vagyok számára. Egyébként meg barátilag mindenkivel el tudok beszélgetni, nyitott ember vagyok ilyen téren.
2009. jún. 25. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de ha nincs ideje, kedve beszélgetni mert "fáradt" akkor ez így is lesz. tapasztaltam ezt is és az ellenkezőjét is amikor 24!!! órás szolg.után is volt szex beszélgetés rengeteg. szal nem biztos hogy én időt adnék még.. de ez csak az én véleményem a személyes tapasztalatom alapján
2009. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szeretem, és tudom hogy a munkaideje nem volt változni, csak télen fog "nem dolgozni", mert akkor nincs munka egyáltalán, de az még nagyon messze van.
2009. jún. 25. 18:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem fizikailag hanem szellemileg fárad el.
2009. jún. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!