Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belemenni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol a két fél messze lakik egymástól, vagy halálra van ítélve az egész?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szerintem igen. én férjhez akartam menni, és ugyan nem vett el, de együtt lakunk és 8 hós a kislányunk, ( 180 km-volt a táv)

ha csak kalandot keresel, akkor meg ideális.... évekkel ezelőtt ilyen is volt nálam és legalább amikor ellaposodott, nem fájt úgy a válás.

halálra ítélve semiképp sincs.

sok sikert.

2009. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mindössze kb. 70 vmennyi km van köztünk, ráadásul ő Magyarországon él, én (L) pedig Szlovákiában élek....
2009. márc. 5. 10:43
 3/18 anonim ***** válasza:
első vagyok....most látom nem egyértelmű amit írtam, ....érdemes?? szól a kérdés, erre válaszom, igen.
2009. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70 ??? az nincs messze. ha tetszik neked és Te is neki, akkor belevágni!!
2009. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

eleve nem kalandot keresek, mivel még nem volt kapcsolatom ezelőtt, tehát szeretném megtalálni az igazit...

köszi a választ!

2009. márc. 5. 10:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

70 kilóméter az bakfitty! Vannak olyanok, akik naponta ennyit utaznak munkába, aztán ugyanennyit haza.

Sok sikert!

2009. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hogy az nem sok... de a találkozást sem könnyű megoldani :S Én suliba járok ő meg dolgozik ezerrel :(((
2009. márc. 5. 10:56
 8/18 anonim ***** válasza:
nem volt még kapcsolatod? hány éves vagy?... hoyg tudjam mit tanácsoljak
2009. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem volt... sose kellettem én senkinek és ezért is fura most, hogy vkinek kellek :) 23 éves lány vagyok.
2009. márc. 5. 11:01
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem sok a 70 km, megoldható. Arra még nem gondoltál hogy ott keress munkát ahol ő lakik, vagy sulit? Vagy ő ott ahol te laksz?

Mindenesetre nekem 4 éves kapcsolatom is volt, és köztünk több mint 2000 km volt. Az is nagyon jól ment, és nem is a távolság miatt lett vége.

2009. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!