Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bízom benne! Hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízom benne! Hazudott nekem már nagyot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel élettársi viszonyban élek már 2 hónapja és fél éve vagyunk együtt. Az a gond, hogy amíg nem éltünk együtt többször flörtölt a volt barátjával mellettem sőt le is feküdtek amit később a volt barátja vágott hozzám miután végleg lerendeztük. Nagy nehezen megbocsátottam neki, mert ígéretet tett. Azóta már együtt élünk ugye, de az a baj, ha megint nem lennék vele minden nap tuti biztosra érzem valamiért, hogy megint megtenne valami rosszat. Az a baj, hogy nem tudom én vagyok-e aki túlreagálja ezt, vagy jogosan nem bízom benne a mai napig. Sajnos melóznom kell lassan, nem leszek itthon, nem leszek vele egész nap, ő meg suliba jár... Szeretem és nem akarom elveszíteni ezért, de ha azt mondom nem bízom benne akkor sír. Minden nap sír valamiért sokszor emiatt, hogy nem bízom benne és hogyan tudná elnyerni a bizalmam. Az idegzetemre kihat ha nem vagyok vele csak az forog a fejemben mire készül megint, nem vagyok beteges féltékeny típus, de ha megcsalnak vagy átvernek egyszer utána már nem tudok nyugodt lélekkel lefeküdni se. 23 éves vagyok a barátnőm pedig 19. Mit gondoltok?
2011. szept. 20. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

VAgy bízz meg benne vagy legyen vége, de ez így nem jó. Előbb utóbb betegesen féltékeny leszel, ha ez a lány mégegyszer megcsal és otthagyod. A másik kapcsolatodnál is eszedbe juthat ez. Szerintem döntsél mihamarabb. Bár mondjuk én nem maradnék mellette az fix, ha már egyszer más kellett neki.

23/N

2011. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valóban féltékeny vagy, amit nem is csodálok. De ne haragudj a barátnőd a leírtak alapján egy hisztérika, én így gondolom, akár tetszik ez a vélemény, akár nem!

Ennek a kapcsolatnak nem adok hosszú életet, mint írod 6hónapja vagytok együtt és a volt barát odaállt 3.nak. Mire számítasz?

37/N

2011. szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:

figyelj, 2 út van: vagy úgy döntesz, hogy a hűtlensége ellenér megbízol benne, és elviseled a hisztis természetét is. ez setben tűrj, mert ezt a sorsot választottad. ha ezt nem szretnéd, dobd ki. csak az elején rossz, aztán lesz másik, és elfelejted.


(amúgy azon is elgondolkoznék a helyedben, ha hosszú távra tervezel ve, hogy aki 19 évesen már hisztis, az milyen lesz kismamaként, vagy 50 évesen, mikor klimaxol...)

2011. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy percig nem bíznék a barátnődben! ebbe bele fogsz bolondulni előbb utóbb! Ráadásul még csak 19 éves! Nem sok jót jósolok nektek...


26/F

2011. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mikor megcsalt a szemembe hazudta, hogy nem történt semmi a volt barátja és közte, majd mikor eljött az ex, beolvasta, hogy le is szopta és le is feküdt vele( első hónapban volt)
2011. szept. 20. 09:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mikor csalt meg! Nem? A megcsalás akkor is megcsalás, ha csak az első hónapban tette meg!

De ha rám hallgatsz azt teszel, amit akarsz, bár itt mindenki az mellett szavaz ahogy én látom, hogy már most halálra ítélt ez a kapcsolat!

Bocsi, hogy ennyire nyers vagyok!

37/N

2011. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

barátom ha jót akarsz,akkor hagyd ott amíg nem késő,mert belefogsz rokkanni!!!!

tapasztalatból beszélek....soha nem fogsz megbízni benne,azt most elárulom!!!!!

a volt pasi mindig ott lesz,a barátnőd meg jó színész!!!!

és ennek így semmi értelme,mert soha nem leszel nyugodt!!

inkább válasz magadnak egy rendes lányt....

2011. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Aki r*banc volt, az is marad.

Magyarul aki egyszer megcsalt, az többször is megfog.

2011. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ösztönöd nem csap be.A lelked mélyén tudod,hogy tényleg nem bízhatsz benn.Nézz magadba,hogy milyen ez a kapcsolat...
2011. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!