Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még várni szeretnék, de Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még várni szeretnék, de Ő kibírja addig?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt. A nemi érintkezést el szeretném húzni, de meddig? nemrég lettem 15, és úgy gondolom, még nem vagyok kész rá. Ő azt mondta, hogy nem azért van velem, hogy m€gđugj¤n, hanem mert szeret. Az biztos, hogy még várok vele, hogy 1 évesek legyünk, de azután még meddig halaszthatom? :\ Azért is szeretném hanyagolni még, mert azt sem tudom, hogy [mivel nagyimmal élek] nagymamámnak hogyan mondjam meg. Ő elég konzervatív tipus, és még jóforán aztsem engedi meg, hogy fel mehessek a fiúhoz.
2009. máj. 5. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen szerintem is elég fiatal vagy még. Ha megvárja a barátod amíg elég érettnek érzed magad rá, akkor szerintem megtörténhet a dolog, de ha nem vagy magadban biztos, akkor ne!
2009. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kérdésedre válaszolva: ha "nem bírja ki" addíg, akkor vessen magára, nem tudja, mit hagy ki! Akkor nem is érdemel meg téged. Ne felejtsd el, neked csak egy első alkalom lesz! - első voltam -
2009. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2009. máj. 5. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom miért vannak így a lányok "ha nem teszem meg elhagy". Ha elhagy hát hagyjon. az azt jelenti, hogy nem ő az igazi számodra.

Minden srác csak meghúzni akarja a lányokat de mindenek szűz lány kéne feleségnek..-.-"

2009. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a helyzet:beszéljétek meg.Olyan sok problémát meg lehet oldani és annyira kézenfekvő. NEm?

Üljetek le az asztalhoz és mondd el ezeket neki; fiatalnak érzed magad, nagyid stb.HA SZERET MEGÉRTI.És ha nem akkor hiába fekszel le vele, mert úgyis vége lett volna valamiért.15 évesen normális dolog, hogy nem akarod még ráérsz.Rám is várt sokat a párom és mégsem volt gond mert szeretett, nem mondom azt, hogy nem volt nehéz mert egy szeretkezés,főleg az első egy összekötő kapocs és természetes, hogy vágyik rá egy fiú férfi-de a vágynál erősebb a szerelem és a józanész.Nem tíz évig :) de egészséges ideig.. előtte inkább próbáljatok ki más dolgokat petting stb.azzal lehet "húzni az időt" sok szerencsét

Ui: hogy hány éves a barátod, és ő már volt mással ?

2009. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát. Ő is 15, és nem volt még senkivel :$
2009. máj. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!