Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli fiúk! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk! Összejönnétek egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a tizenévesek csak szexpartnernek jók. Ti benne lennétek egy komolyabb kapcsolatban?
2011. okt. 29. 20:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
30* nem 50
2011. okt. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 hullocsillag<3 válasza:
szerintem mivel a lány nem 13,már van "esze"..kétlem,hogy egy 16 éves lány elég tapasztalt lenne vagy tudna olyat nyújtani,mint egy idősebb,de ez attól is függ,hogy milyen lányról van szó..ha elég értelmes és érett egy komoly kapcsolathoz,akkor sztem ezzel abszolút nincs semmi gond..a legtöbb 16 éves lány nem az,de vannak kivételek..meg kell ismerni és eltudod dönteni,hogy tudnál-e vele párkapcsolatban élni..am sztem ez egy ideális korkülönbség,lehet hogy nem 16 évesen,de nem olyan vészes..én hallottam már jónéhányszor 13 és 20 éves párokról..nah az a kemény..meg a hülye...
2011. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!