Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék egy barátnőt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék egy barátnőt. Talán túl görcsösen akarom?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy barátnőt, de az utolsó 2 kapcsolatom sem alakult jól. Az elsőben ki használtak a másikban pedig a távolság volt a gond. Úgy vágyok egy olyan lányra akivel együtt lehetünk és azt csinálunk amit kedvünk tartja. A környezetemben lévő lányok sajnos erre nem megfelelőek. A hülye kommentektől kíméljetek légyszíves.


17/f


2011. júl. 30. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mozogj új körökbe és ismerkedj más lányok után..

Vagy az is lehet,hogy a környezetedben lévő lányok között is lenne neked való, csak nem ismered még annyira őt, vagy nem foglalkoztál vele még olyan szinten,hogy kiderítsd megfelelő lenne-e neked egy kapcsolatra.

2011. júl. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy nagyon idevágó cikk [link]
2011. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

örülj hogy már volt...

f17

2011. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fhúú, te tényleg görcsösen akarsz egy barátnőt, ha képes vagy ki tenni egy ilyen kérdést éjjel 2-kor :) xDD


Szerintem is mozogj új körökbe, és próbálj meg elmenni bulizni, vagy ismerkedni közösségi oldalakon. Ha barátnőt nem is találsz, de új emberekkel ismerkedsz meg.:)


Ja, és "Úgy vágyok egy olyan lányra akivel együtt lehetünk és azt csinálunk amit kedvünk tartja."


ez a mondtad írtó cuki volt:):)

2011. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) Házi bulikba szoktam járni de ott is csak zártabb baráti körrel, diszkóba nem járok ez nálam egy alap elv amit nem fogok meg szegni már csak magam miatt sem. Rock koncerteken pedig ismét nem érdemes mert az megint csak egy éjszakás kaland. Sajnos a környezetemben lévő lányokat túl jól ismerem. Nem mondhatnám magam csúnyának sem jó képűnek. Inkább átlagos vagyok. Nem vagyok izmos és duci sem szóval a test alkatom is átlagos igaz egy nagyon kicsi pocakom van de nem feltűnő. Az internetes kereséssel pedig meg már eléggé megjártam nem egyszer és mindig a távolság volt a gond.
2011. júl. 31. 19:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Ui.: Ha valakit nagyon meg szeretek akkor érte tűzön vízen át mennék...
2011. júl. 31. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ! A rock koncertek tök alkalmasak az ilyesmire . A legjobb barátnőm, és a mostani fiúja ott ismerkedtek meg. És azóta is együtt vannak :)Tiszta love story :D
2011. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!