Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt nem lesz tartós a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

18L vagyok a barátom 24éves, lassan 3éve vagyunk együtt.

Szinte minden tökéletes köztünk, annyira, de annyira szeretem, mint még soha senkit. Ő az életem értelme. DE nem élvezem vele a szexet:S vannak olyan pillanatok, amikor egész jó vele, de nagy többségben nem:( és ez annyira bánt, mert hazudnom kell neki, hogy élvezem, pedig abszolút nem...Miért van ez? Mit tehetnék, hogy változzak?


2011. okt. 29. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És te esetleg nem tudsz tenni "titkon" azért, hogy jobban élvezd? Egyáltalán mi a baj? Nem a te ritmusodban csinálja, vagy konkrétan mi?

Kezdeményezz, hogy te irányíthass :))


21F

2011. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 .:Laci:. ***** válasza:
63%

sztem mond neki, hogy nem jó már vele, ne azt mond, hogy sose volt jó mer akk nagyon kiakadna...csak mond azt, hogy már nem olyan jó vele mint régen, és olvasson utána a dolgoknak...olyan egyszerű kérdésekre, mint pl: milyen a jó szex? milyen a jó nyalás? kidob a google 8000000 találatot, és hidd el ha csak kicsit megfogad belőlük már sokkal jobban fogod élvezni :)

én is olvasgattam régebben, nem azért mert nem volt jó egyáltalán, csak szerettem volna egy kicsit feldobni a kapcsolatunkat e téren és nekem bevált, megőrült tőle :)

2011. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!