Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik a férfiak tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik a férfiak tök hülyének a nőket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor ilyen tök átlátszó sz@rságokkal állnak elő, amikről ordít, hogy kamu, és miután nem hisszük el, még nekik áll feljebb...

2011. okt. 29. 22:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ez meg a másik, hogy az érzéseiről senki nem tehet. Hiába vagy szerelmes valakibe, nem tudod befolyásolni az ő érzéseit.
2011. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem szakításról volt szó, hanem egy párkapcsolatról, amikor benne vagy.


Belátom nem abból kellett volna kiindulnom, hogy én nem szoktam hülyének nézni senkit, tényleg valószínű, hogy más nők is ezt próbálják csinálni, de ettől függetlenül r*hadtul szánalmas dolognak tartom azt, amikor valaki kamuzik folyton, még kis hülyeségekről is, és amikor megmondják neki, hogy miért kell még ilyen kis sz@rságon is kamuznia, még ő háborodik fel.


Én erre gondoltam.

2011. okt. 29. 23:51
 13/18 anonim ***** válasza:

nem tudom kinek a lelkét kíméli a legyünk barátok duma, de majd ha a szerelmed fogja neked ezt mondani akkor biztosan nagyon örülni fog a lelked! az ilyen ba*szódjanak meg!


ha meg konkrétan meg van mondva, hogy bocs de nem, akkor meg azt irogatjátok ki ide, hogy a nők miért ilyen bunkón ut5asítanak vissza...találjátok ki mi kell, (és ne mondd h a lány, az nem válasz)

2011. okt. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
bocsi...plusz az idézőjelek az első bekezdéshez XD
2011. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően a férfiaknak az a bajuk a nőkkel, hogy nem értik mit miért csinálnak, egyszerűen azért, mert az esetek 99%-ában az nem racionális. És ily módon egyszerűbb őket hülyének nézni, mintsem az értelemet keresni bennük.
2011. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%
Hát mert azok. Hol itt a kérdés?
2011. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
egyet értek veled kedves kérdező, hogy undorító, szánalmas, kö*csög dolog hazudozni a másiknak, független attól hogy nő vagy férfi. sajnos mindkét nemre eléggé jellemző...
2011. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mert a no ha felvet/kerdez valamit, akkor az esetek nagy tobbsegeben nem azert kerdezi mert feltetlenul kivancsi az igazsagra. Sokszor csak onigazolaskeppen, hogy elmondhassa, hogy o nem tudta, hogy a masik kezdte, hogy de o megkerdezte stb...
2014. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!