Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem veszi fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem veszi fel a telefont, szép lassan pánikrohamot kapok (szó szerint). Van okom rá? Ha nincs, mivel nyugtassam magam?

Figyelt kérdés

Mindig ezen van a veszekedés...eredetileg csak féltékenységnek hittem (biztos másik nővel van, épp szexel, nem érdekli, hogy csörög, vagy nem akarja, h meghallja a csaj, ahogy velem beszél). De újabban annyi minden más is bekúszik a fejembe, mi van ha szimplán nem érdeklem, vagy ha részegen fetreng valahol, vagy ha tényleg történt vele valami, megverték, összeesett vagy elütötte az autó? És egyébként nem is jutok eszébe órákig? Az oké, hogy nem veszi észre, ha hívom, de eszébe kellene jutnia, hogy ránézzen a telefonra, mikor eszébe jutok...ezekszerint nem jutok eszébe?

Most a legrosszabb... fél11 óta nem érem el, hívtam vagy 6x, végigcsöngött, semmi... lehet, h másnál alszik? egy lánynál? ma már nem is fogok vele tudni beszélni? de így nem tudok aludni sem... szó szerint pánikolok! fizikai tüneteim vannak, rosszul vagyok... ez az idő előrehaladtával egyre rosszabb, minden órával, amit ilyen kétségek között vergődve töltök...


22/L, ő 31/F


2011. okt. 30. 00:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

utolsó, ez már tökunalmas, és szerintem nem kérdeztem fatális hülyeséget


a többieknek nagyon szépen köszönöm...érzem én is, hogy túlzásba viszem, de olyan sokan átvertek már (az egyik párom 3 évig vezetett az orromnál fogva, úgy hogy gőzöm sem volt róla, ki is ő valójában)...ezért vagyok képtelen visszafogni ezt a félelmet


egyébként nem volt veszekedés belőle, reggel beszéltünk, elaludt zene mellett és rezgőn volt a telefonja, ezért nem hallotta és csak reggel kelt fel, még bele sem szóltam a telefonba, egyből elmesélte és bocsánatot kért

egyébként szokott nélkülem bulizni meg haverozni, és nem szoktam 10 percenként hívogatni, csak egyszer, és ha akkor felveszi, nyugodt vagyok és semmi gond nincs...csak akkor változok át féltékeny hárpiává, ha nem veszi fel, akkor elkezdem hívogatni fél óránként és minél többször nem veszi fel, annál idegesebb vagyok...ez kb 2 hetente egyszer fordul elő

2011. okt. 30. 13:26
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem hogy ez lehet a háttérben, valamilyen múltbéli negatív élmény.. 3 év alatt úgy gondoltad az "életedet is rábíznád" az illetőre és nehéz volt feldolgoznod az élményt, hogy eljátszotta a bizalmadat. Mint írtam nekem volt párom szabályosan megszakította velem a kapcsolatot, nem könnyű az ilyet megemészteni, de csak erősebb lettem tőle, és nem leszek tőle a jövőben bizalmatlanabb. Nem szabad neked sem a múltbéli csalódást kivetítened az új kapcsolatra. Szerintem egyáltalán nem gáz, amit csinálsz, úgy látszik a páradat sem zavarja, vigyázz hogy fenntartsd ezt az egyensúlyt és minden okés lesz.
2011. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!