Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya a párom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya a párom, és nagyon zavar, hogy mások mindig ezzel jönnek. Hogyan reagáljam le a szurkálódásokat?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam, hogy nem egy szépség, de nagyon szeretem, mert jó ember, tisztességes, és nekem tényleg ez a fontos. A kapcsolatunk elején mindenki lapított, de most, hogy egy éve együtt vagyunk, mindenkinek kinyílt a szája, és elég rosszindulatú megjegyzéseket tesznek. Tudom, hogy poén az egész, meg a családom is csak húzza az agyam vele, mert ismerik ők is, és tudják, hogy milyen rendes. Múltkor is volt egy ilyen kis humoros beszólása a nagybátyámnak, és egyszerűen nem tudom, hogy mit mondjak rá. Mondjam, hogy szerintem is csúnya, vagy kezdjem el védeni? Annyira zavar, hogy ezt csinálják, már a barátnőm is elkezdte.:( Hogyan reagáljak rá szerintetek?
2011. okt. 30. 08:02
1 2 3 4
 31/35 David82 ***** válasza:
96%
Engedd el a füled mellett amit mondanak, és ne figyelj a rosszindulatú megjegyzésekre. Te érzed, hogy miért szereted, és ha boldog vagy mellette, akkor az számít. Inkább egy csúnya, de rendes emberrel legyél, mint egy agresszív macsóval, aki naponta ver.
2013. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó, sztem azóta már rég kidobta, és összejött helyette egy magas, jóképű fickóval, aki lehet h bunkó paraszt, de legalább jól néz ki.
2013. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
59%
32 es. Igazad van. A vége mindig ugyanaz. Addig cseszegetik a barátok és a rokonok, míg fel nem adja. És beújít egy jóképű barátot. A rondáknak így is elég sz..r életük van. Nagy nehezen találnak valakit, aki nem csak az arcukat látja. Hanem meglátja a jót benne. Aztán a környezet unszolására elhagyja. Eredmény a magány kirekesztetség elkerülhetetlen. Sajnos az emberek ennyire felületesek.
2013. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem lett rossz vége a dolognak. Rendesen megismerte mindenki, és már egyáltalán nem piszkálják, sőt, szeretik. :)

Aki meg nem ismeri, és úgy szólogat be, az meg elmehet a fenébe.

2013. dec. 14. 10:07
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
És egyútt vagy még vele? Tuti nem. Ez100%
2021. dec. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!